TOP 10 najbardziej wkurzających rzeczy w Minecrafcie

TOP 10 najbardziej wkurzających rzeczy w Minecrafcie

Mówią, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W przypadku Minecrafta nieraz jest wręcz odwrotnie. Są sytuacje, które doprowadzają nawet najspokojniejszych graczy do wrzenia. Nic dziwnego, bo ta gra, choć na pozór prosta, w rzeczywistości jest rozbudowaną piaskownicą oferującą mnóstwo możliwości w każdym aspekcie rozgrywki. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi nieco bliżej.

Przedstawiamy ranking dziesięciu rzeczy w Minecrafcie, które uznaliśmy za najbardziej irytujące!

10. Spotkanie z Endermanem

Dźwięk tego imienia w jednych wzbudza lęk, a innych przepełnia gniewem. Nietrudno o skojarzenia z koszmarnym Slender Manem, upiorem porywającym dzieci, które bez zgody rodziców zawędrowały do lasu. Koszmar Minecrafta zdaje się mieć nieco bardziej złożony problem. Wystarczy spojrzenie w jego błyszczące ślepia, by rozpoczął śmiertelną szarżę na nieostrożnego gracza. Enderman nie wybacza, nie odpuszcza i nie ucieka. Nie boi się niczego poza lawą i wodą, a zabicie go wcale nie jest proste. Podczas walki korzysta z umiejętności teleportacji, unikając pocisków i wymuszając starcie w zwarciu. To wkurza, bo ile można chodzić ze spuszczonym wzrokiem?! Nie każdemu też jest do twarzy z dynią na głowie, a poza tym takie nakrycie głowy ogranicza widoczność…

Spotkanie z Endermanem

9. Grefing

Problem griefingu dotyka większość sieciowych gier. Ciągłe trollowanie znajomych i nieznajomych może być rzeczywiście irytujące, ostatecznie doprowadzając nawet do konfliktów przenikających do prawdziwego świata. W Minecrafcie sposobów na wkurzanie innych graczy jest naprawdę dużo. Najbardziej bezczelnym wydaje się być celowe niszczenie cudzych budowli, ale to dopiero wierzchołek tej griefingowej góry. Kreatywni, ale działający na nerwy gracze, potrafią włożyć sporo wysiłku w tworzenie obraźliwych konstrukcji, zamurowywanie innych graczy w ich własnych wokselowych mieszkaniach, zalewanie terenu lawą lub wodą czy nawet stworzenie gigantycznej farmy kurczaków skutecznie lagującej serwer. Tacy delikwenci po wypiciu mikstury niewidzialności są jeszcze większym utrapieniem.

Na całe szczęście zawsze można grać offline.

Grefing

8. Kto pod kim dołki kopie...

Samotna rozgrywka może jednak doprowadzić do nadmiernej ostrożności, a czasem nawet do swego rodzaju paranoi. Gdy wreszcie odcinamy się od męczących grieferów, uświadamiamy sobie, że jesteśmy sami w wielkim świecie pełnym potworów czających się na każdym kroku. Przezorny zawsze ubezpieczony – nie jeden gracz idąc tym tropem rozmieszcza pułapki na nieproszonych gości gdzie tylko się da. Niemniej jednak gorzkie rozczarowanie może nas dopaść w najmniej oczekiwanym momencie. Na przykład wtedy, gdy uciekamy przed grupą Endermanów i właśnie sobie przypominamy, że w miejscu, do którego właśnie wbiegamy, wcześniej ustawiliśmy sidła. Podobne emocje wywołuje upadek do własnoręcznie przygotowanej fosy lub przepaści.

Kto pod kim dołki kopie...

7. Strzał w plecy

Poruszającym się szkieletom towarzyszy charakterystyczny klekot wydawany przez ich kości. Wielu graczy właśnie ten dźwięk uważa za najbardziej irytującą rzecz w Minecrafcie. Tymczasem nam się wydaje, że jeszcze gorsze może być nie zwrócenie uwagi lub świadome zignorowanie tego dźwięku i beztroskie zajęcie się swoimi sprawami. Zazwyczaj kończy się to serią wbitych w plecy strzał i szybkim zgonem postaci gracza. Zbyt późne zorientowanie się o obecności kościstych wojowników i odruchowy bieg w ich stronę sprawi, że szkielety zaczną słać strzały jeszcze szybciej i celniej nawet wtedy, gdy uda się zajść je od tytułu.

Nieumarli łucznicy pomimo tego, że płoną w pełnym słońcu, bardzo sprytnie szukają schronienia w cieniu lub wodzie, by stamtąd wciąż nękać swoje ofiary. Można je spotkać w jeszcze groźniejszej wersji – na grzbietach pająków, które dysponują własnymi zasobami punktów życia.

Strzał w plecy

6. Baby Zombie

Te natrętne potworki noszą w sobie podobny żar co laleczka Chucky i Gremliny. Na pierwszy rzut oka mogą się wydawać słodkie, jednak w głębi serca są jeszcze groźniejsze niż ich dorosłe wersje, które i tak są postrachem kanciastych wiosek. Potrafią ujeżdżać kurczaki, gwarantując sobie tym samym dogonienie praktycznie każdej ofiary. Ich ataki są groźne, zwłaszcza dla nieopancerzonych bohaterów. W spotkaniach z małym zombie najgorsze jest to, że to niewielki mobek, którego wyjątkowo trudno zauważyć i jeszcze trudniej trafić. Walkę z nim można porównać do próby złapania kurczaka, z tą różnicą, że Mały Zombie boleśnie kąsa.

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na ucieczkę, czy próbę pokonania potworka, zagrożenie z jego strony stale wzrasta. Zaatakowani przez Zombie wieśniacy również zmieniają się w nieumarłych. Jeżeli więc odpuścimy takiemu małemu skubańcowi, wkrótce możemy mieć na głowie całą hordę.

Baby Zombie

5. Czym wyżej się wspinamy, tym boleśniej upadamy

Upadek z wysokości zabija nie tylko w prawdziwym świecie. Taką możliwość przewidzieli również twórcy Minecrafta. Sęk w tym, że im więcej czasu poświęcamy naszym budowlom, tym większe są ich rozmiary, więc są dla swoich architektów bardziej zabójcze. Gdy wciągniemy się w budowanie, łatwo możemy zapomnieć o podstawowych kwestiach bezpieczeństwa i często bardzo szybko tego żałujemy. Aby oszczędzić sobie częstych zgonów i związanych z tym nerwów, możemy rozłożyć na ziemi bele siana, nałożyć diamentowe buty i wykorzystać specjalne wzmocnienie, ale nawet to jedynie ogranicza straty.

Wspominaliśmy o wpadnięciu do własnej fosy już wcześniej, ale śmiertelny upadek z okna własnego pokoju wydaje nam się jeszcze bardziej wkurzający. Podczas eksplorowania świata takie wypadki również się zdarzają. Nawet jeżeli uda nam się przeżyć upadek z dużej wysokości, jesteśmy wtedy łatwym kąskiem dla pierwszego lepszego moba, który chętnie przyczyni się do wzrostu poziomu naszej frustracji.

Czym wyżej się wspinamy, tym boleśniej upadamy

4. Zgubienie się

Nic tak nie zwodzi jak zbytnia pewność siebie i brawura. W niektórych sytuacjach również zwykła ciekawość może zaprowadzić do przysłowiowego piekła. Czasem jest to po prostu potrzeba, która zmusza nas do emigrowania na nieznane dotąd tereny. Gdy szukamy nowych surowców, gdy próbujemy sprytnie zgubić goniących nas wrogów lub gdy zwyczajnie odkrywamy nowe biomy, bardzo łatwo możemy zabłądzić. Powrót kolejny raz do punktu, z którego rozpoczęliśmy wędrówkę, pomimo tego, że jesteśmy pewni, że cały czas idziemy przed siebie, to wyjątkowo wredna sprawa. Jeżeli przy okazji wędrówki skupimy się na wydobywaniu, craftingu lub walce, niemal na pewno będziemy musieli poświęcić dłuższą lub krótszą chwilę, by trafić na swoje własne ślady.

Problem zdarza się nie tylko podczas tych dłuższych wypraw. W zasadzie każda wycieczka do gęstego lasu lub kopalni może zakończyć się straceniem orientacji w terenie. Narzędzia się psują, w pewnym momencie całkiem rozpadają, więc przedzieranie się na oślep zazwyczaj jedynie utrudnia wyjście z tej kłopotliwej sytuacji.

Zgubienie się

3. Bogactwo

Trzecią pozycję w naszym rankingu zajmuje coś, po co w pewnym momencie sięga każdy z graczy Minecrafta. Niezwykle trudno je zdobyć, lecz stracić można w jednej chwili. Diamentowy miecz, zbroja i narzędzia są tym, co może przecież tak mocno ułatwić rozgrywkę. Taki sprzęt pozwala na łatwe i przyjemne pozbycie się najgorszych wrogów, rozbudowanie upragnionych zabudowań i zdobycie najrzadszych przedmiotów. Problem w tym, że diamenty nie rosną na drzewach. Aby je zdobyć, najczęściej trzeba udać się gdzieś daleko i głęboko… do wnętrza mrocznych jaskiń, czyli tam, gdzie potworów nie odstraszą już palące promienie słońca. Długie poszukiwania zakończone trafieniem na upragnioną żyłę diamentów mogą spowodować, że opuścimy gardę, zapomnimy o niebezpieczeństwie i damy się podejść. Gdy tracimy pozyskiwane przez nawet kilka godzin materiały i ekwipunek, odnalezienie wewnętrznego spokoju zdaje się być nieosiągalne.

Potwory to nie jedyne licho czyhające na nasze skarby. Pół biedy, gdy damy się zabić w jakimś łatwo dostępnym korytarzu, do którego doskonale znamy drogę. Jeszcze lepiej, gdy taka wpadka zdarzy się w otwartym polu i na serwerze offline. Czas na łzy przychodzi jednak, gdy nasz dobytek wyląduje na dnie przepaści, w lawie lub na dnie głębokiego jeziora. Zimowe biomy oferują dodatkową atrakcję w postaci zamarzającej powierzchni wody. Lepiej pamiętać, żeby zimą nie bawić się w nurkowanie, zwłaszcza z pełnym plecakiem.

Bogactwo

2. Przypadki

Brak rozwagi, nieostrożność, a może zwykły przypadek? Naciśnięcie klawisza Q w kluczowym momencie zabawy może doprowadzić do wyjątkowej frustracji, żalu, a nawet stać się przyczyną wylanych łez. Każdy, komu diamentowy miecz wyfrunął prosto z kanciastych dłoni w gorące objęcia jeziora lawy, wie, o czym mowa. Podobne nieszczęścia nieraz dotykały minecraftowych budowniczych, którzy przez przypadkowe wciśnięcie nieodpowiedniego klawisza tracili doskonałej jakości narzędzia. Ten klawisz odpowiada bowiem za wyrzucenie trzymanego właśnie w rękach przedmiotu.

To zagrożenie towarzyszy graczom przez cały czas. Choć zazwyczaj nikt się tym nie przyjmuje do czasu, aż straci najlepszy sprzęt w krytycznym momencie, to trudno ukryć, że do katastrofy nie potrzeba wiele. W każdej chwili dzielą nas od niej dosłownie milimetry. Co prawda problem może zminimalizować przypisanie funkcji wyrzucania przedmiotów do innego klawisza, jednak jest na tyle przydatna, że warto mieć ją zawsze pod ręką. Gracze konsolowi zdają się być w jeszcze trudniejszej sytuacji, bo nie mogą oddelegować tej funkcji na drugi koniec klawiatury - grają na mieszczących się w dłoniach padach.

Do bardzo niebezpiecznych i mocno irytujących sytuacji trzeba doliczyć przypadkowe uderzenie pokojowo nastawionego do tej pory stwora. W takim wypadku musimy się spodziewać agresywnej reakcji ze strony całego stada lub hordy!

Przypadki

1. Creeper

Niepodważalnym zwycięzcą naszego rankingu są Creepery. To właśnie one są przyczyną największej ilości wylanych łez, przygryzionych warg, zgrzytów zębów, rozbitych monitorów i wykrzyczanych wulgaryzmów. Te wybuchowe stwory są najbardziej znienawidzonymi, a jednocześnie najbardziej rozpoznawalnymi i uwielbianymi postaciami z Minecrafta.

Potęga tych pokracznych potworów polega na ich destrukcyjnych umiejętnościach. To samobójcy, którzy po zbliżeniu się do gracza wybuchają, zadając ogromne obrażenia i niszcząc wszystko wokół. Oznacza to dokładnie tyle, że są w stanie nie tylko zabić ciebie, ale i rozwalić wszystko, co zbudujesz. Są przebiegłe – potrafią organizować zasadzki i niemal bezgłośnie zakradać się do graczy, by dopiero na moment przed eksplozją zdradzić swoją obecność złośliwym syczeniem. Walka z nimi to wielkie ryzyko. Z powodu ich wybuchowego temperamentu najlepiej trzymać je na dystans lub doprowadzać do kontrolowanych detonacji w odosobnionych rejonach. Nie jest im straszna ani woda, ani słońce, a do tego doskonale radzą sobie z przeszkodami, więc zadanie pozbycia się ich nie należy do najłatwiejszych.

Te denerwujące stworzenia powstały na skutek błędu programisty. Początkowo Creeper, choć dzielił imię z pierwszym wirusem komputerowym w dziejach ludzkości, miał być... świnią. To tłumaczy brak rąk i cztery nogi. Nieudany model ostatecznie przybrał formę ikonicznej postaci, która jest znakiem rozpoznawczym oraz najbardziej irytującą rzeczą w grze. Przynajmniej według nas. Jeżeli nie jesteście miłośnikami strumieni lawy i kotów, musicie być w każdej chwili gotowi na spotkanie z kultowym Creeperem!

Creeper

Zgadzacie się z naszym rankingiem? Dajcie znać w komentarzach, co Was najbardziej wkurza w Minecrafcie!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar pmackowiakopl

17 stycznia 2023, 16:06

małe zombie też atakują steve w minecraft

Avatar NorseWarrior

30 lipca 2019, 03:25

1. Żeby nie umieć zabić endermana trzeba mieć 5 lat.
2. Grefing? Rzeczywiście wkurza, ale żeby grać na serwie gdzie nie da się w żaden sposób zabezpieczyć budowli? XD To wręcz proszenie się o griefing.
3. Serio? Robienie pułapek? I to jeszcze na singlu? A żeby jeszcze samemu w nią wbiec to trzeba być siedmiolatkiem.
4. Serio? Żeby nie umieć nawet uniknąć strzał szkieletów to trzeba być siedmiolatkiem. A żeby dać się trafić szkieletowi tyle razy żeby Cię zabił to już w ogóle xD Poza tym to jest taki fajny item który wielokrotnie może uratować 4 litery - tarcza. Nie ogarniam czemu ludzie nawet go nie craftują. Dla mnie biegać w mc bez tarczy to jak wyjść na ulicę bez gaci.
5. Nie. Mały zombie wcale nie jest ciężki do zauważenia, chyba że jesteś ślepy. Albo odwrócony tyłem. Ale nawet jeśli to usłyszeć go jeszcze łatwiej niż zwykłego zombie. A żeby mieć problemu z trafieniem go to trzeba być siedmiolatkiem.
Co do wzmianki o nieopancerzeniu - kto w ogóle w mc lata bez zbroi? Przecież wystarczy iść na chwilę do kopalni i można zrobić żelazny set. A nie zrobienie tego może skutkować zgonami więc tymbardziej niezrobienie tego to głupota.
6. *kolejna wypowiedź o tym że trzeba być siedmiolatkiem żeby x*
7. Tak ciężko kordy zapisać? Albo chociaż kliknąć f3 i f2?
8. Ja w ciągu ostatnich paru dni 3 razy straciłem diax eq nawet z enchantami i nie płakałem jakoś. Dalej mam 3 stacki diaxów w endercheście. Stracenie samego diax eq to nic, wcale nie jest tak dużo warte. No i dać się zabić zwykłym potworom to w ogóle xD +spotykanie mobów podczas kopania diaxów? Autor tego tekstu szuka diaxów chodząc po jaskiniach po prostu? Jak tak to nie dziwię się że wypisuje takie rzeczy xD
9. No wyrzucić przedmiot raz na jakiś czas może się zdarzyć ale żeby akurat do lawy to trzeba serio być pierdołą (albo siedmiolatkiem) albo mieć ogromnego pecha. A z uderzenie moba przez przypadek to już w ogóle xD
10. Żeby nie umieć zabić creepera to trzeba być siedmiolatkiem.

Ogółem kurde super artykuł, dzięki że mi powiedzieliście co jest wkurzające bo sam bym nie wiedział xD
I jeszcze pełno tych literówek i słów zmienionych przez autokorektę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kacp80

11 maja 2021, 14:06

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 lipca 2021, 12:51

@NorseWarrior: Akurat nie zgodzę się tylko z małym zombie. Jest to rzeczywiście najgorsza rzecz w całym minecrafcie i faktycznie te małe gówna utrudniaj życia. Potrafią nawet zabijać bardzo doświadczonych graczy (może słyszałeś kiedyś o Philzie mimecraftowym youtuberze który miał lata doświadczenia w minecrafcie, a nawet stworzyl własną serię mc hardcore na której przeżył 5 lat a został zabity właśnie przez małego ząbiego. )

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 12:14

Phi. Te nowe fantomy są sto razy gorsze od szkieletów i creeperów razem. Jeszcze kij na singlu, jak możesz iść się przespać, ale na serverach to prawdziwa plaga.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

16 marca 2020, 23:35

@vince_: żeby ten gamerule działał, to najpierw admin musi chcieć go wpisać.

Avatar Shadows_time

17 marca 2020, 19:09

Jak nie potrafisz w przetrwanie to fakt, ciężko uciekać przed nimi xD

Avatar LouLou90503

1 sierpnia 2019, 18:57

Tekst napisany trochę na siłę. Co do niektórych argumentów mogę się zgodzić ale większość jest mocno naciąganych. To tylko moje zdanie.

Avatar qwert5000

1 sierpnia 2019, 13:20

mnie denerwuje 0,5 hp za każdym razem się to zdarza respawn się na gurze i spadam i mam 0,5 hp a głód na 5 dlaczego!!!!

Avatar Demon_poczekalni

31 lipca 2019, 22:21

to ja jak mi kazdy dom niszczy a ja mowie dodaj kubojida

Avatar MasterChleb

31 lipca 2019, 22:13

"8. Bogactwo
Trzecią pozycję w naszym rankingu zajmuje..."
???

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2019, 17:51

dodałbym wiedźmę, która jak jest w towarzystwie czegokolwiek stanowi zagrożenie

Avatar PaniDama

27 lipca 2019, 09:58

Mnie najbardziej w mc wkurzają małe zombiaki które biegną niewiadomo z skąd I szkielety które siedzą pod drzewem i napi**dzielaja w nas swoimi strzałami..

Avatar MsCrazyAlex

30 lipca 2019, 21:31

@PaniDama: a mnie endermany, ale dlatego, że ostatnio jeden wziął mi blok rozdzielający źródło wody od ogródka i wszystko zalał...

Avatar PaniDama

31 lipca 2019, 10:14

@MsCrazyAlex: ojoj :/

Avatar MsCrazyAlex

31 lipca 2019, 13:53

@PaniDama: akurat szykowałam się na dalszą wyprawę, a z racji, że jestem debilem, to zamiast użyć mączki kostnej i szybko żarcie załatwić to czekałam aż wyrośnie ;-;

Avatar PaniDama

31 lipca 2019, 13:56

@MsCrazyAlex: Kzdemu moze sie to zdażyć..

Avatar sermasteropl44

27 lipca 2019, 12:52

"Poruszającym się szkieletom towarzyszy charakterystyczny klekot wydawany przez ich gości"

endermany. Po prostu nie patrz w oczy. możesz się patrzyć im na klate i mieć gdzieś.

pułapki. dla zabawy mozna ustawiać, ale jeśli masz na tyle redstone na pistony/ dispensery/ inne zabawki, to stać cię także na diamentowy set. więc po co uciekać ?

creeper prawda, irytuje. Ale po 2 dniowym szkoleniu jest się w stanie zabić creepera z ręki bez detonacji...

wyrzucenie mieczyka do lawy ? tylko dzieci nawrócone z fortnuta oraz głupcy mogą to zrobić.

greving jest problemem, racja. ale to w każdej grze. tego nie zmieni nic i nikt.

Avatar Gadzissar9341

27 lipca 2019, 14:50

@sermasteropl44: Grieferzy, nadużywający przywilejów admini, cheaterzy którzy zabijają cię bez ŻADNEGO powodu powinni płonąć w ogniach piekieł

Avatar komiks42

30 lipca 2019, 12:54

@sermasteropl44: Ja mam tendencje do gubienia mieczy. Kiedyś zgubiłem 3 miecze w jeden dzień

Avatar akoyne

27 lipca 2019, 16:07

11. Mojangowi zajmuje od cholery czasu by coś sensownego dodać. W porównaniu do Alphy i Bety, obecnie Vanilla do 1.13 mało co ciekawego dodała. Najbardziej irytuje fakt,że obecnie Minecraft nie polega na budowaniu i przetrwaniu tylko bardziej na czymś takim jak Terraria czyli rajdowanie miejsc i zgarnianie łupów.

Avatar andi12345

28 lipca 2019, 10:11

@akoyne: 1.13 i 1.14 to największe updaty so far więc chyba się poprawili z tym dodawaniem contentu. (Also widzę że też subOP oglądał 'pewien' filmik o Minecraft na yt)

Avatar komiks42

30 lipca 2019, 12:52

@akoyne: Herezja.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 14:45

creeper...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar nalorek1972

29 lipca 2019, 16:04

@andi12345: This task's a grueling one

Avatar kjhsfk

29 lipca 2019, 21:46

jhrlwhrjlwjerlkwejlrkwejr

Avatar KjebabXD

28 lipca 2019, 10:59

a gdzie dead z super itemami emeraldami i tak dalej bez keep inventory true

Avatar Grzechoooo

28 lipca 2019, 22:10

@KjebabXD: "Bogactwo"

Avatar KjebabXD

1 maja 2020, 12:31

@Grzechoooo: A gdzie dead na hc? wiem data

Avatar Grzechoooo

1 maja 2020, 12:52

@KjebabXD: Większość punktów jest o śmierci.

Avatar KjebabXD

2 maja 2020, 19:36

@Grzechoooo: Na wszystko znajdziesz argument? Jak tak to dobry jesteś

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2019, 00:44

Ło ku*wa 2012

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 20:06

w 4 na początku powinno być kości

Avatar TheGreatcat

27 lipca 2019, 15:45

Enderman to drobiazg, po prostu wkopujesz się w ścianę o tunelu na dwa pola.... enderman nie wlezie i możesz go bezpiecznie zabijać.

Avatar Ghost_Rider007

27 lipca 2019, 15:25

/summon Broski

Avatar arenak1111

27 lipca 2019, 15:01

POLSKIE SERWERY MULTIPLAYER

Avatar BlueShadowRap

Edytowano - 27 lipca 2019, 13:40

moim zdaniem najbardziej wkurzającymi rzeczmi jest to że zapominam stawiać spawn pointa i gine w miejscu gdzie się pojawiłem albo że gine na hardcore i nie będe miał kolejnej szansy i mósze usunąć świat a tak dobrze mi szło

Avatar nalorek1972

27 lipca 2019, 10:16

Kiedy już pokonałeś Ender Dragona i nie masz co robić :(

Avatar vince_

Edytowano - 27 lipca 2019, 13:03

@nalorek1972: >eksploracja end city albo overworldu

lub kuźde czegokolwiek człowieku, masz tyle chunków do eksploracji że możliwe że twoje wnuki albo wnuki wnuków będą za ciebie to kończyć

Avatar nalorek1972

27 lipca 2019, 13:16

@vince_: Brak weny

Avatar vince_

27 lipca 2019, 13:09

cholera jasna jak ktoś grał w minecrafta dłużej niż pare dni wie co robić a czego nie. jedyne do czego nie moge sie przyczepić to przypadki które zdarzają sie każdym ale serio? creepera, takie byle kuźde co, można utłuc. a jak sie klnie do stwora z gry z 2009 roku bo ci rozgrzmocił kawalątek ziemi albo domu to ja nie wiem, zalecam może na udanie sie na terapie bo może nie radzi sobie osoba z gniewem.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 12:22

Bartek! Słyszysz mnie? Mówi debil od serwerowni. Mówiłem Ci żebyś wywalił tego szympansa, który robi te tabloidowe nagłówki! A tego co pisze Teksty to też wywalcie bo pewnie jedyne co umie to tylko walić w dżojstik.

xoxo

Avatar Chiacynta

27 lipca 2019, 12:11

Mnie wkurzają tony pajeczyn w kopalniach w których w środku znajduje się spawner pająków :(

Avatar Shadows_time

Edytowano - 27 lipca 2019, 12:06

Jeśli ktoś choćby przez tydzień (skutecznie i bezpiecznie) grał na hardcore to ogarnia że powyższe "najbardziej wkurzające" rzeczy które mogą nas spotkać to nie są te xd
powiedziałbym, że bardziej wkurzające jest gdy ma się drewnianą ogromną wille z drewna i piorun w nią wali :v nie da się ugasić, albo kiedy rajdy są na dopiero co wybudowaną wioske NPC
Chyba że ktoś jest świeżym graczem to wtedy inna sytuacja

Avatar polak922

27 lipca 2019, 11:13

Halo, admin? 2013 dzwonił, chcą miniaturkę spowrotem

Avatar TajemniczyNick

27 lipca 2019, 10:54

mnie wkurza gdy wszyscy mnie biją lub robią 2vs1 na serwerach

Avatar snajpercat

27 lipca 2019, 10:46

czemu użyliście troll face w 2019?

Avatar staxom

27 lipca 2019, 10:11

A mnie, jak zgubisz diamenty próbując odzyskać diamenty, które zgubiłeś.

Możesz opublikować ten tekst na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: TOP 10 najbardziej wkurzających rzeczy w Minecrafcie

Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Teksty":

Podgląd: Teksty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane teksty

Ciąg dalszy znanej historii

Poza pracą etatową przyjmuję w gabinecie psychologicznym. Na drzwiach jest tabliczka z napisem "proszę poczekać", by w trakcie jakichś trudnych dla pacjenta chwil ktoś nie walił w drzwi. Kiedy zdarza mi się okienko między wizytami...

Zobacz cały tekst

Zadania maturalne dla dresa

1. Jevgienij posiada AK-47 z magazynkiem na 30 kul. Wystrzeli swoje 13 kul za każdym razem gdy naciska na spust. Ile razy może wystrzelić zanim bedzie musiał zmienić magazynek?

Zobacz cały tekst

Ciekawostki z Polski i świata

10 milionów Polaków pali papierosy, 5 milionów z nich pali od ponad 20 lat.

12,3 mln Polaków (tych pracujących) ma na utrzymaniu resztę społeczeństwa czyli ponad 25 mln osób.

Zobacz cały tekst

Masz problemy z komputerem - dzwoń do serwisu

Klient: Więc ten modem pozwoli mi się podłączyć do Internetu, tak?
Sprzedawca: Tak, oczywiście.
Klient: Ale to jest najnowsza wersja Internetu, prawda?
Sprzedawca: Eeeee... uhm... no tak...

Zobacz cały tekst

Z pamiętnika prawdziwego mężczyzny 2

PONIEDZIAŁEK
I znowu zaczyna się kolejny tydzień. Zawsze zastanawiałem się nad różnicą między mózgiem kobiety i mężczyzny i w końcu doszedłem do jakiegoś wniosku...

Zobacz cały tekst

Cytaty z babskiego forum

Na początku było miło i kulturalnie... a teraz jesteśmy prawie dwa lata po ślubie i po czterech latach znajomości i mój mąż potrafi:
Pierdnąć bez żenady...

Zobacz cały tekst