Radio Maryja II

Kolejna porcja ważnych wypowiedzi usłyszanych z jedynej słusznej stacji Radiowej!

Słuchaczka: Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia...
Ojciec Jacek: Współczujemy pani wszyscy...

Słuchaczka: Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
Ojciec Jerzy: To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

Ekspert RM: Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6.
Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.

Ojciec Rydzyk: Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich.

Słuchacz: Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada...
Ojciec Jacek: Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował...

Słuchaczka: Ja dzwonię ze Stanów. U nas jest już taka deprawacja i kultura śmierci, że w szkołach stoją automaty do sprzedaży prezerwatyw.
Ojciec Jacek: To pani nie dzwoni ze Stanów, tylko z piekła.

Słuchacz: Jedziemy właśnie z pielgrzymką rowerową dookoła Polski, a na koniec do Częstochowy i co pięć kilometrów stajemy i odmawiamy różaniec.
Ojciec Rydzyk: To pięknie, tylko czy w ten sposób dojedziecie do Częstochowy w tym roku?

Słuchaczka: Tadeusz? Dzień dobry. To ja - Maria...
Ojciec Rydzyk: Dlaczego mi pani mówi po imieniu? Ja nie znam żadnej Marii... To znaczy jedną znam... ale ona by raczej do mnie nie zadzwoniła...

Słuchaczka: Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
Ojciec prowadzący: Może źle zbierała...

Słuchaczka: A ci kolarze co to jadą z pielgrzymką do Hiszpanii, to powinni jechać przez Gwadelupę, bo będzie im bliżej.
Ojciec prowadzący: Bardzo dziękujemy za ten telefon, z tym, że w Hiszpanii nie ma Gwadelupy, tylko w Meksyku, a to by było trochę za daleko... ale dziękujemy.

Słuchacz: Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
Ojciec prowadzący: Już pan jest na antenie.
Słuchacz: A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
Ojciec prowadzący: Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
Słuchacz: Aha...

Słuchacz: Kiedyś pan ''ekspert'' mówił o internecie i komputerze jako o dziele szatana - a z tego co ja wiem, proszę ojca, to Radio Maryja posiada stronę internetową!
Ojciec prowadzący: No widzi pan, z kim my mamy do czynienia?!

Ekspert Radia Maryja: To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, że to nieprawda. Wiemy, że jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobał sobie atak na Polskę, bo Polska jest monarchią, bo mamy swoją królową, bo oddaliśmy się w niewolę Matce Bożej.

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

Oceń:
4.64 (51)

Komentarze (43)

Udostępnij

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Komentarze

Odśwież
Avatar DAVID_PL

23 września 2010, 10:33

Hmm, ogólnie cały Kościół jest jedną wielką instytucją.

- 162.000 hektarów- ziemi przeszło w ręce kościoła katolickiego
wraz z tysiącami nieoszacowanych nieruchomości.

- 560.000.000 zł. - rocznie kosztuje budżet państwa nauczanie religii w szkołach.

- 1.200.000.000 zł. -rocznie wynosi utrzymanie kapelanów branż zawodowych.

- 7.000.000.000 zł. - rocznych dochodów z działalności gospodarczej kościoła katolickiego jest zwolnionych z podatków, a liczby te stale rosną.

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:42

@DAVID_PL: Ile dobrych rzeczy można byłoby zrobić za tyle kasy...
Moim zdaniem kościół nie powinien wymuszać pieniędzy. Niby jak nie chcesz, to nie dajesz, ale... czuje się tą chytrość.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 20:42

Co ja tu kur... robie???

Avatar Hulk12

7 października 2012, 08:32

Pati, naprawdę? To jak nazwiesz zachowanie katolików i sianie antysemityzmu przez rydzyka? Oczywiście. Wy jesteście święci i macie boskie wstawiennictwo w nękaniu 'pogan'. Żal. Znowu ta hipokryzja:/.
Wyzywając nas od opętanych etc sama kontrargumentujesz swoje słowa. I nim kolejny raz zaczniesz kogokolwiek krytykować zastanów się dwa razy bo sama lepsza nie jesteś.
W dyskusji poniżej znajduje wiele takich przykładów. Zarówno po stronie katolików jak i ateistów i innych wyznań. Nim zaczniecie włączać się do takiej dyskusji zastanówcie się czy jesteście przygotowani odpowiednio do niej. Bo ślepa ufność KOŚCIOŁOWI to nie to samo co wiara w boga. Śmiać mi się chce gdy słysze antysemickie teksty z ust dobrych katolików. Przecież Jezus był żydem. Ogarnijcie się.

Avatar pati0

19 lipca 2012, 14:49

Brak mi słów na to co tu piszecie. Jesteście opętani. Siedzicie w sidłach manipulacji telewizji komercyjnej czy mózgi wam coś zjadło? czy ktoś z was chociaż raz słuchał/a Radia Matyja ale tak całej audycji od początku do końca? Raczej wątpię czytacie tylko te brednie wyrwane z kontekstu i siejecie ploty jak starsze Panie na wsiach. Przy czym nabijacie się z wartości dla wielu ludzi bardzo ważnych. Zero szacunku tak mogą sie zachowywać ludzie nie wykształceni pozbawieni jakichkolwiek skrupułów, pochłoniętych współczesnym postmodernizmem i ślepą kulturą masową, która tylko czyha na takich ludzi jak Wy!

Avatar villainsaep1

23 czerwca 2015, 21:27

@pati0: Moherowe berety. Patriotów dziś udają. Moherowe berety. Szczęście w d**** mają. By awantura

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:38

@pati0: To troll, czy na serio?

Avatar czajka

25 czerwca 2012, 14:54

Rydzyk eliminuje konkurencję ReligiaTV poprzez zakazywanie oglądanie tego

Avatar dominik04u

7 września 2011, 18:46

Już dawno powinni zamknąć O. Dyktatora. Samo radio może nie byłoby takie złe, ale Dyktator wyciąga całą kasę od dewotek.

Avatar talkman

8 listopada 2010, 16:14

Ten typo o to pisał ma charakter ;p

Avatar Dziura2609

24 października 2010, 20:31

tekst 5/5 a co do Radia Maryja to nie mam wątpliwości ,ale nie słucham też tej stacji

Avatar Victoriaa

4 września 2010, 15:23

tak . a na marginesie to tekst genialny ;)

Avatar Pannzerka

29 lipca 2010, 13:35

Pogięło was? A co ma Rydzyk do księdza? Toż to biznesmen! Co ma Radio Maryja do katolików? Toż to instytucja żrąca babciom kasę!
Radio maryja z założenia było dobre- modlitwy itp, ale wszystko psuje ten pasożyt, który powinien zrezygnować z bycia księzem, bot ylko ośmiesza kościół.
Bo tacy mało poinformowani ludzi jak wy kojarzą Rydzyka i jego Radio z wiarą. Tą moją wiarą.
W wielkiej walce z kościołem moimi oficerami nie są księża jak Rydzyk, tylko prawdziwi mądzi księża, o których pewnie nigdy nie słyszeliście, bo tylko zło krzyczy,

Avatar korunia604

3 lutego 2010, 15:18

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

To jest właśnie Kościół Katolicki...Wierzę w Boga,ale nie w księży oszustów.

Avatar wilczurka

4 grudnia 2009, 18:23

lealie caly torun juz jest pokopany XD

Avatar lealie

20 listopada 2009, 19:34

Hahaha, ciekawe czy ojciec Rydzyk wykopie wreszcie te gorące źródła xD

Avatar kako666

20 listopada 2009, 13:28

świetny tekst, po prostu płakałam ze śmiechu, a tak na maginesie, niebierzcie ludzie wszystkiego tak do siebie, ten tekst miał być wstawiony po to, żeby sie ludzie pośmiali, a nie, żeby wyszła z tego dyskusja na temat poglądów religijnych.5/5

Avatar sonic3911

17 listopada 2009, 14:31

ludzie ludzie.... RELIGIA TO SPRAWA KAŻDEGO CZŁOWIEKA Z OSOBNA. sam jestem ateistą ale mama mówi mi że mam być chrześcijaninem i to nie fer.

Avatar Sromromilus

15 listopada 2009, 16:38

Tekscior fajny natomiast komentarze aż żal czytać oczywiście jest tu parę normalnych komentarzy ale niektóre to ...Radio Maryja to według mnie kit i naciąganie...Dostają kupe forysy Rydzyk ma z niej materac i kołdre PO CO ??? PO CO IM TYLE KASY ?!podzilić się z biednymi,Nie nie podzielą się bo to sami naciągacze a co to wiary Chrześcijańskiej weźcie nie piszcie bzdur jestem wierzącym nawet głęboko ale te komenty co wy piszecie to szkoda czytać polowe usunąć nawet bo to widać że piszą osoby przesiąknięte szatanem...

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:37

A co do radia Maryja,no cóż,uważam że to zwyczajna manipulacja.I to jest moja opinia,a nie to czego nasłuchać się można w mediach.

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:35

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem. taaa wolnym xDDD

Avatar wilczurka

12 listopada 2009, 20:30

Ludzie... Jedynie Panna Lovegood jest madra, nawet madrzejsza ode mnie bo sie jedyna nie wlaczyla do tej klotni ta temat religii...
drake, madara tak na prawde to tego nie wiecie tak samo jak my nie wiemy czy on istnieje...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:38

sorry, że tak dziwnie piszę komentarze, ale nie chciały się dodać w całości (nie wiem czemu)
w każdym razie wyjdzie słowo 'szatan', a z jego imienia i nazwiska 'Adolf Hitler' (oderwane z całości już nie jest tak śmieszne :/)

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:32

...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:27

Kilka prawd o Ojcu Rydzyku (z Nonsensopedii):
- Jeżeli wszystkim literom jego nazwiska przyporządkujemy kolejne liczby (według kolejności w alfabecie), zsumujemy je, a otrzymany wynik pomnożymy przez 5,55, to otrzymamy liczbę 666!
- Jeżeli od jego imienia kilka liter odejmiemy, kilka dodamy, a kilka poprzestawiamy, to wyjdzie słowo

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:17

"przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie"
alfabet liczbowy - tego się nie uczyłam w podstawówce :)

zgadzam się serserem, a ty drake nie mów, że Boga nie ma, bo to, że jesteś ateistą nie znaczy, że nie masz obowiązku szanować poglądów innych (wierzących) ludzi

Avatar gew_21

12 listopada 2009, 14:29

Ja powiem tak: każdy będzie miał to w co wierzy.

Avatar bkay89

12 listopada 2009, 11:12

heh ;D mam poglady takie jak madara ;D tekst jest po prostu genialny, choć niektóre fragmenty już były.. xD

Avatar wilczurka

11 listopada 2009, 18:09

Samos przeczytaj komentarz cokolot i co... zatkalo?
Serser zgadzam sie.
A tak nawiasem to mial byc smieszny tekst a nie zeby pod spodem wyszla jakas rozmowa na temeat chrzescijanstwa! 5/5

Avatar kici_miau96

11 listopada 2009, 16:29

cokolot,kilka z nich słyszałam osobiście gdy przypadkowo włączyłam radio na tą akurat stację.więc wątpię,by to była "bujna wyobraźnia kogośtam".może kilka,ale głowy nie dam.

Avatar cokolot

11 listopada 2009, 16:21

Samos, jeśli znajdziesz mi w Biblii fragment "Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera" to dam ci kilka milionów. Muszę Cię zmarwić, to tylko przysłowie. Cytatem z Biblii jest "Pan dal, Pan zabrał", ale to szczegół.
Tak w ogóle - czy słuchaliście kiedykolwiek Radia Maryja? Czy też może bardzo przychylnych mu mediów? Ciekawe ile z przytoczonych tu tekstów nie jest bujną wyobraźnią kogośtam. Nie przeczę, że to Radio nie jest przaznaczone zbytnio młodzieży, bo nie są zainteresowani taką formą, zresztą jak widać już przesiąknęli różnymi nieprawidłowymi informacjami o Radiu Maryja.

Avatar Madara

11 listopada 2009, 10:46

zgadzam się z serserem. ja jestem ateistą i nikogo nie przeciągam na moją stronę i nie chcę, aby mnie przeciągano na swoją ;/ za tekst 5/5 bo nawet dobre chociaż większość słszałem

Avatar amka13

11 listopada 2009, 07:08

tak `serser` i tu się z Tobą zgodzę ;]

Avatar norek555

10 listopada 2009, 23:11

Tu się z wami zgadzam! Chrześcijaństwo kiedyś, za czasów Jezusa miało sens... Chociaż też nie, bo zebrał wokół siebie wyznawców i w celach leczniczych podawał im marihuanę... Później przeszło to w instytucje czysto zarobkową i tak zostało, tyle, że księża stali się dużo bardziej beszczelni! Mimo teoretycznego rozdziału kościoła od polityki pchają się wszędzie siejąc zamęt wszędzie tam gdzie się pojawią...
A co do przytaczanej tu bibli, to powiem wam, że gdyby ona była napisana w dziejszych czasach autor zbił by kupe kasy na ekranizacji dzieła SF...

Avatar serser

10 listopada 2009, 21:36

Proszę was... Religia to raczej osobista sprawa każdego człowieka i lepiej się nie wypowiadać, a jeśi już, to delikatnie... Chrześcijanie będą mówić, że ich religia jest tą prawdziwą, tak samo Muzułmanie, Buddyści i przedstawiciele każdej innej religii świata. Każda wiara jest po prostu inna i ma swoich wyznawców. Są też ateiści, którzy w ogóle nie wierzą w żadnego Boga. Nie warto się kłócić, bo zdania są bardzo podzielone. Każdy może wierzyć ub nie wierzyć w co chce i jest to legalne, więc pozostają kwestie moralne i religijne. Może po prostu odpuśćmy? Taki dzień bez kłótni :) ?

Avatar Aisha_13

10 listopada 2009, 21:11

Ostatnie i przedostatnie mnie rozwaliło 5/5 i do ulu.

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:56

hmm...ale teraz widzę,że ze 2-3 przykłady były w poprzednim...ale nie szkodzi.i tak niezłe :)

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:51

taaa...radio prokatolickie.szkoda,że nie zrobią nam RM-effect,ani nic takiego,bo mógłby o nas Rydzyk pogadać na antenie ;) to dopiero by było...5/5

Avatar Samos

10 listopada 2009, 20:30

Jesteś pewien Misszow to wytłumacz mi dlaczego Pan Bóg dał, Pan Bóg zabrał. A "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera"(cytat z biblii) No i co? zatkało

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2009, 19:38

dobrze że w nic nie wierzę a RM to wielka kupa gówna PS:żartuję wieżę w boga ojca wszechmogącego... :-)

Avatar asiaX

10 listopada 2009, 18:49

DAVID nie wiesz- nie pisz. Radio Maryja prezentuje jakies wypaczenie chrześcijaństwa, nie wiem po co ono w ogóle jest... a mówiąc o "sekcie" miałeś pewnie na myśli te wszystkie MoherBerets, a chrześcijanie to nie tylko one :P

Avatar dolek_17

10 listopada 2009, 17:49

DAVID_PL
Radio Maryja nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Avatar Pottermanka

10 listopada 2009, 15:26

Głupie jakieś to dziecko czy co? 5/5

Możesz opublikować ten tekst na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: Radio Maryja II

Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Teksty":

Podgląd: Teksty

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Sortuj teksty

Kategorie

Polecane teksty

12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże, jak tu pięknie! Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem...

Zobacz cały tekst

Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry
dziękuję.

Zobacz cały tekst

Szanowni Państwo w raporcie z wypadku jako przyczynę wypadku podałem: "Próba samodzielnego wykonywania pracy".

Zobacz cały tekst

M.zamiast robić zadania czeka na zbawiciela
Uczeń K.dziwnie się śmieje i mówi "Jestem Doda"

Zobacz cały tekst

Karolinka (19-01-2004 18:00:28)
czesc
Aman (19-01-2004 18:00:44)
no czesc

Zobacz cały tekst

Gówno Artysty - niezwykle cenne i doceniane, o-ba: nie ma droższego gówna na świecie. Jak to powiadają: wielka sztuka krytyki się nie boi.
Gówno U-Boot - Po wysraniu gówno zanurza się w muszli i rozpoczyna polowanie na alianckie bobki.

Zobacz cały tekst

Dzisiaj dostaliśmy nową broń służbową z centrali. Pułkownik Żelazny nakazał nam jej natychmiastowe wyczyszczenie. "Żeby mi lśniła jak..." nie dokończył i wyszedł do toalety. Próbowałem wielu papierów ściernych ale rdza z mojej nowej finki nie schodzi.

Zobacz cały tekst

Być facetem to jest proste... ale być prawdziwym facetem, to już wymaga trzymania się pewnych zasad....

Zobacz cały tekst

1. Będąc w górach zaciekle bijesz w każdy większy napotkany kamień, myśląc że to Metin.
2. Gdy wywalą Cię ze szkoły mówisz że dostałeś bana i musisz zmienić serwer.
3. Rzucasz w swoje rodzeństwo/rodziców szklanką

Zobacz cały tekst

Baldwin Street w Dunedin jest wymieniona w Księdze rekordów Guinnessa jako najbardziej stroma ulica świata.

Zobacz cały tekst

Popularne teksty z nowych

1. Mój 4-letni syn mówi do pani w przedszkolu, która była ubrana w bluzkę na ramiączkach:
- Ma pani takie same włosy pod pachami jak mój tata!!!

2. Historia jak najbardziej autentyczna.
Miałam około 2 latka, jechałam z mamą pociągiem do babci. W ręce miałam lalkę Pipi Lansztrung, która miała dwa kucyki. Przed wyjściem Mama z

Zobacz cały tekst

1. Biała kredka - nierozwiązana zagadka dzieciństwa.

2. Bramki w sklepie - mimo że nic nie zwinąłeś i tak boisz się, że zapiszczą.

3. Babcie - pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją.

Zobacz cały tekst

PONIEDZIAŁEK
I znowu zaczyna się kolejny tydzień. Zawsze zastanawiałem się nad różnicą między mózgiem kobiety i mężczyzny i w końcu doszedłem do jakiegoś wniosku...

Zobacz cały tekst

Kiedy układałem go do snu, powiedział „Tatusiu, sprawdź czy pod łóżkiem nie ma potworów”. Rozbawiony zajrzałem tam i wtedy go zobaczyłem – to był mój syn, który drżąc wyszeptał do mnie jedno zdanie: „Tatusiu, ktoś leży w moim łóżku”.

Po pierwszej udanej kriohibernacji za wszyscy zaczęli świętować. Wyjątkiem był sam zamrożony, który nie był w stanie pokazać, że ciągle jest przytomny.

Zobacz cały tekst

17. Wczoraj wróciłem o 3-ciej w nocy z imprezy, kompletnie nawalony. Nie miałem pojęcia jak się dostałem do domu... Do czasu aż sąsiadka nie przyszła mnie okrzyczeć za to wydzwaniałem do niej domofonem po nocy i prosiłem o otworzenie drzwi - argumentując, że nie chcę budzić nikogo u siebie w domu, bo późno.

Zobacz cały tekst

Amerykanin: Skandal! W telewizorze nie ma ESPN, CNN i Fox News.
Rosjanin: Super w pokoju mam telewizor i to LCD i nawet jest jeden kanał po naszemu.

Amerykanin: To jakieś średniowiecze w hotelu popsuł terminal i nie przyjmują płatności kartą.
Rosjanin: W tyłkach im się poprzewracało drzwi zamiast kluczem otwierają kartami kredytowymi trzeba jutro sprawdzić czy są na nich jakieś pieniądze.

Zobacz cały tekst

Usiądźcie sami w pokoju, zgaście światło, uruchomcie wyobraźnię, a następnie zapoznajcie się z poniższymi horrorami, które podbiły anglojęzyczną część internetu.

Zobacz cały tekst

1. W wiadrze może się zmieścić 50 razy tyle wody/lawy, ile wynosi jego objętość.

2. Pochodnie palą się w nieskończoność.

3. Opadającą wodę jest w stanie zatrzymać dziurawa drabina.

Zobacz cały tekst

Początek roku to same dobre wiadomości. Po pierwsze, twojemu sąsiadowi z naprzeciwka pęknie głowica w 2.0 TDI. Po drugie – twojego brata Zdziśka zatrudnią na maszynistę na spalinówkach, co oznacza nieskończone źródło oszczędności paliwowych.

Zobacz cały tekst

SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
TATA: No jasne, o co chodzi?
SYN: Tato, ile zarabiasz na godzinę?

Zobacz cały tekst

A ja myślę, że kręcą i za chwilę będę miał atak!... Uwaga... Mam atak!
A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.
A zatem, przysięgam, że was nie zawiodę, nie tylko nie zawiodę, ale powiodę ku zwycięstwu i chwale. Albowiem „We Are The Champions”!

Zobacz cały tekst

- Hej, wstawaj... - Obudziła mnie Aurelia. Nie wyspałem się zbytnio więc stwierdziłem, że długo nie spaliśmy i coś niepokojącego musiało się wydarzyć. Przeciągnąłem się i ziewnąłem. Następnie wzrok zwróciłem w stronę kobiety, wyglądała na wyspaną i wypoczętą, czego nie można było powiedzieć o mnie... tak się zastanawiam, kto tu przeszedł więcej?

Zobacz cały tekst

Pewnego dnia zatelefonował do mnie pewien kolega. Właśnie miał oblać jednego ze swoich studentów za błędną odpowiedź na pytanie z fizyki, lecz tamten upierał się, że powinien dostać maksymalną ilość punktów. Obydwaj zgodzili się, aby tę kwestię rozstrzygnął niezależny sędzia i wybrano do tego celu mnie.

Zobacz cały tekst

Forum Lamborghini:
- Powietrze świszczy pod uszczelkami szyb przy 330 km/h, czy to normalne?!


Forum Bentleya:
- Użyłem dziś popielniczki, gdzie dostanę nową?

Zobacz cały tekst

1. Jevgienij posiada AK-47 z magazynkiem na 30 kul. Wystrzeli swoje 13 kul za każdym razem gdy naciska na spust. Ile razy może wystrzelić zanim bedzie musiał zmienić magazynek?

Zobacz cały tekst