Radio Maryja II

Kolejna porcja ważnych wypowiedzi usłyszanych z jedynej słusznej stacji Radiowej!

Słuchaczka: Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia...
Ojciec Jacek: Współczujemy pani wszyscy...

Słuchaczka: Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
Ojciec Jerzy: To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

Ekspert RM: Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6.
Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.

Ojciec Rydzyk: Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich.

Słuchacz: Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada...
Ojciec Jacek: Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował...

Słuchaczka: Ja dzwonię ze Stanów. U nas jest już taka deprawacja i kultura śmierci, że w szkołach stoją automaty do sprzedaży prezerwatyw.
Ojciec Jacek: To pani nie dzwoni ze Stanów, tylko z piekła.

Słuchacz: Jedziemy właśnie z pielgrzymką rowerową dookoła Polski, a na koniec do Częstochowy i co pięć kilometrów stajemy i odmawiamy różaniec.
Ojciec Rydzyk: To pięknie, tylko czy w ten sposób dojedziecie do Częstochowy w tym roku?

Słuchaczka: Tadeusz? Dzień dobry. To ja - Maria...
Ojciec Rydzyk: Dlaczego mi pani mówi po imieniu? Ja nie znam żadnej Marii... To znaczy jedną znam... ale ona by raczej do mnie nie zadzwoniła...

Słuchaczka: Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
Ojciec prowadzący: Może źle zbierała...

Słuchaczka: A ci kolarze co to jadą z pielgrzymką do Hiszpanii, to powinni jechać przez Gwadelupę, bo będzie im bliżej.
Ojciec prowadzący: Bardzo dziękujemy za ten telefon, z tym, że w Hiszpanii nie ma Gwadelupy, tylko w Meksyku, a to by było trochę za daleko... ale dziękujemy.

Słuchacz: Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
Ojciec prowadzący: Już pan jest na antenie.
Słuchacz: A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
Ojciec prowadzący: Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
Słuchacz: Aha...

Słuchacz: Kiedyś pan ''ekspert'' mówił o internecie i komputerze jako o dziele szatana - a z tego co ja wiem, proszę ojca, to Radio Maryja posiada stronę internetową!
Ojciec prowadzący: No widzi pan, z kim my mamy do czynienia?!

Ekspert Radia Maryja: To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, że to nieprawda. Wiemy, że jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobał sobie atak na Polskę, bo Polska jest monarchią, bo mamy swoją królową, bo oddaliśmy się w niewolę Matce Bożej.

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar korunia604

3 lutego 2010, 15:18

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

To jest właśnie Kościół Katolicki...Wierzę w Boga,ale nie w księży oszustów.

Avatar Dardanelle

8 kwietnia 2019, 13:23

@korunia604: proszę nie traktować księdza Rydzyka i jego stacji jako odzwierciedlenie kościoła katolickiego, bo każdy przed emeryturą wie że to nie ma nic wspólnego z prawdziwą postawą katolika

Avatar DAVID_PL

23 września 2010, 10:33

Hmm, ogólnie cały Kościół jest jedną wielką instytucją.

- 162.000 hektarów- ziemi przeszło w ręce kościoła katolickiego
wraz z tysiącami nieoszacowanych nieruchomości.

- 560.000.000 zł. - rocznie kosztuje budżet państwa nauczanie religii w szkołach.

- 1.200.000.000 zł. -rocznie wynosi utrzymanie kapelanów branż zawodowych.

- 7.000.000.000 zł. - rocznych dochodów z działalności gospodarczej kościoła katolickiego jest zwolnionych z podatków, a liczby te stale rosną.

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:42

@DAVID_PL: Ile dobrych rzeczy można byłoby zrobić za tyle kasy...
Moim zdaniem kościół nie powinien wymuszać pieniędzy. Niby jak nie chcesz, to nie dajesz, ale... czuje się tą chytrość.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 20:42

Co ja tu kur... robie???

Avatar Hulk12

7 października 2012, 08:32

Pati, naprawdę? To jak nazwiesz zachowanie katolików i sianie antysemityzmu przez rydzyka? Oczywiście. Wy jesteście święci i macie boskie wstawiennictwo w nękaniu 'pogan'. Żal. Znowu ta hipokryzja:/.
Wyzywając nas od opętanych etc sama kontrargumentujesz swoje słowa. I nim kolejny raz zaczniesz kogokolwiek krytykować zastanów się dwa razy bo sama lepsza nie jesteś.
W dyskusji poniżej znajduje wiele takich przykładów. Zarówno po stronie katolików jak i ateistów i innych wyznań. Nim zaczniecie włączać się do takiej dyskusji zastanówcie się czy jesteście przygotowani odpowiednio do niej. Bo ślepa ufność KOŚCIOŁOWI to nie to samo co wiara w boga. Śmiać mi się chce gdy słysze antysemickie teksty z ust dobrych katolików. Przecież Jezus był żydem. Ogarnijcie się.

Avatar pati0

19 lipca 2012, 14:49

Brak mi słów na to co tu piszecie. Jesteście opętani. Siedzicie w sidłach manipulacji telewizji komercyjnej czy mózgi wam coś zjadło? czy ktoś z was chociaż raz słuchał/a Radia Matyja ale tak całej audycji od początku do końca? Raczej wątpię czytacie tylko te brednie wyrwane z kontekstu i siejecie ploty jak starsze Panie na wsiach. Przy czym nabijacie się z wartości dla wielu ludzi bardzo ważnych. Zero szacunku tak mogą sie zachowywać ludzie nie wykształceni pozbawieni jakichkolwiek skrupułów, pochłoniętych współczesnym postmodernizmem i ślepą kulturą masową, która tylko czyha na takich ludzi jak Wy!

Avatar villainsaep1

23 czerwca 2015, 21:27

@pati0: Moherowe berety. Patriotów dziś udają. Moherowe berety. Szczęście w d**** mają. By awantura

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:38

@pati0: To troll, czy na serio?

Avatar czajka

25 czerwca 2012, 14:54

Rydzyk eliminuje konkurencję ReligiaTV poprzez zakazywanie oglądanie tego

Avatar dominik04u

7 września 2011, 18:46

Już dawno powinni zamknąć O. Dyktatora. Samo radio może nie byłoby takie złe, ale Dyktator wyciąga całą kasę od dewotek.

Avatar talkman

8 listopada 2010, 16:14

Ten typo o to pisał ma charakter ;p

Avatar Dziura2609

24 października 2010, 20:31

tekst 5/5 a co do Radia Maryja to nie mam wątpliwości ,ale nie słucham też tej stacji

Avatar Victoriaa

4 września 2010, 15:23

tak . a na marginesie to tekst genialny ;)

Avatar Pannzerka

29 lipca 2010, 13:35

Pogięło was? A co ma Rydzyk do księdza? Toż to biznesmen! Co ma Radio Maryja do katolików? Toż to instytucja żrąca babciom kasę!
Radio maryja z założenia było dobre- modlitwy itp, ale wszystko psuje ten pasożyt, który powinien zrezygnować z bycia księzem, bot ylko ośmiesza kościół.
Bo tacy mało poinformowani ludzi jak wy kojarzą Rydzyka i jego Radio z wiarą. Tą moją wiarą.
W wielkiej walce z kościołem moimi oficerami nie są księża jak Rydzyk, tylko prawdziwi mądzi księża, o których pewnie nigdy nie słyszeliście, bo tylko zło krzyczy,

Avatar wilczurka

4 grudnia 2009, 18:23

lealie caly torun juz jest pokopany XD

Avatar lealie

20 listopada 2009, 19:34

Hahaha, ciekawe czy ojciec Rydzyk wykopie wreszcie te gorące źródła xD

Avatar kako666

20 listopada 2009, 13:28

świetny tekst, po prostu płakałam ze śmiechu, a tak na maginesie, niebierzcie ludzie wszystkiego tak do siebie, ten tekst miał być wstawiony po to, żeby sie ludzie pośmiali, a nie, żeby wyszła z tego dyskusja na temat poglądów religijnych.5/5

Avatar sonic3911

17 listopada 2009, 14:31

ludzie ludzie.... RELIGIA TO SPRAWA KAŻDEGO CZŁOWIEKA Z OSOBNA. sam jestem ateistą ale mama mówi mi że mam być chrześcijaninem i to nie fer.

Avatar Sromromilus

15 listopada 2009, 16:38

Tekscior fajny natomiast komentarze aż żal czytać oczywiście jest tu parę normalnych komentarzy ale niektóre to ...Radio Maryja to według mnie kit i naciąganie...Dostają kupe forysy Rydzyk ma z niej materac i kołdre PO CO ??? PO CO IM TYLE KASY ?!podzilić się z biednymi,Nie nie podzielą się bo to sami naciągacze a co to wiary Chrześcijańskiej weźcie nie piszcie bzdur jestem wierzącym nawet głęboko ale te komenty co wy piszecie to szkoda czytać polowe usunąć nawet bo to widać że piszą osoby przesiąknięte szatanem...

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:37

A co do radia Maryja,no cóż,uważam że to zwyczajna manipulacja.I to jest moja opinia,a nie to czego nasłuchać się można w mediach.

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:35

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem. taaa wolnym xDDD

Avatar wilczurka

12 listopada 2009, 20:30

Ludzie... Jedynie Panna Lovegood jest madra, nawet madrzejsza ode mnie bo sie jedyna nie wlaczyla do tej klotni ta temat religii...
drake, madara tak na prawde to tego nie wiecie tak samo jak my nie wiemy czy on istnieje...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:38

sorry, że tak dziwnie piszę komentarze, ale nie chciały się dodać w całości (nie wiem czemu)
w każdym razie wyjdzie słowo 'szatan', a z jego imienia i nazwiska 'Adolf Hitler' (oderwane z całości już nie jest tak śmieszne :/)

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:32

...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:27

Kilka prawd o Ojcu Rydzyku (z Nonsensopedii):
- Jeżeli wszystkim literom jego nazwiska przyporządkujemy kolejne liczby (według kolejności w alfabecie), zsumujemy je, a otrzymany wynik pomnożymy przez 5,55, to otrzymamy liczbę 666!
- Jeżeli od jego imienia kilka liter odejmiemy, kilka dodamy, a kilka poprzestawiamy, to wyjdzie słowo

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:17

"przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie"
alfabet liczbowy - tego się nie uczyłam w podstawówce :)

zgadzam się serserem, a ty drake nie mów, że Boga nie ma, bo to, że jesteś ateistą nie znaczy, że nie masz obowiązku szanować poglądów innych (wierzących) ludzi

Avatar gew_21

12 listopada 2009, 14:29

Ja powiem tak: każdy będzie miał to w co wierzy.

Avatar bkay89

12 listopada 2009, 11:12

heh ;D mam poglady takie jak madara ;D tekst jest po prostu genialny, choć niektóre fragmenty już były.. xD

Avatar wilczurka

11 listopada 2009, 18:09

Samos przeczytaj komentarz cokolot i co... zatkalo?
Serser zgadzam sie.
A tak nawiasem to mial byc smieszny tekst a nie zeby pod spodem wyszla jakas rozmowa na temeat chrzescijanstwa! 5/5

Avatar kici_miau96

11 listopada 2009, 16:29

cokolot,kilka z nich słyszałam osobiście gdy przypadkowo włączyłam radio na tą akurat stację.więc wątpię,by to była "bujna wyobraźnia kogośtam".może kilka,ale głowy nie dam.

Avatar cokolot

11 listopada 2009, 16:21

Samos, jeśli znajdziesz mi w Biblii fragment "Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera" to dam ci kilka milionów. Muszę Cię zmarwić, to tylko przysłowie. Cytatem z Biblii jest "Pan dal, Pan zabrał", ale to szczegół.
Tak w ogóle - czy słuchaliście kiedykolwiek Radia Maryja? Czy też może bardzo przychylnych mu mediów? Ciekawe ile z przytoczonych tu tekstów nie jest bujną wyobraźnią kogośtam. Nie przeczę, że to Radio nie jest przaznaczone zbytnio młodzieży, bo nie są zainteresowani taką formą, zresztą jak widać już przesiąknęli różnymi nieprawidłowymi informacjami o Radiu Maryja.

Avatar Madara

11 listopada 2009, 10:46

zgadzam się z serserem. ja jestem ateistą i nikogo nie przeciągam na moją stronę i nie chcę, aby mnie przeciągano na swoją ;/ za tekst 5/5 bo nawet dobre chociaż większość słszałem

Avatar amka13

11 listopada 2009, 07:08

tak `serser` i tu się z Tobą zgodzę ;]

Avatar norek555

10 listopada 2009, 23:11

Tu się z wami zgadzam! Chrześcijaństwo kiedyś, za czasów Jezusa miało sens... Chociaż też nie, bo zebrał wokół siebie wyznawców i w celach leczniczych podawał im marihuanę... Później przeszło to w instytucje czysto zarobkową i tak zostało, tyle, że księża stali się dużo bardziej beszczelni! Mimo teoretycznego rozdziału kościoła od polityki pchają się wszędzie siejąc zamęt wszędzie tam gdzie się pojawią...
A co do przytaczanej tu bibli, to powiem wam, że gdyby ona była napisana w dziejszych czasach autor zbił by kupe kasy na ekranizacji dzieła SF...

Avatar serser

10 listopada 2009, 21:36

Proszę was... Religia to raczej osobista sprawa każdego człowieka i lepiej się nie wypowiadać, a jeśi już, to delikatnie... Chrześcijanie będą mówić, że ich religia jest tą prawdziwą, tak samo Muzułmanie, Buddyści i przedstawiciele każdej innej religii świata. Każda wiara jest po prostu inna i ma swoich wyznawców. Są też ateiści, którzy w ogóle nie wierzą w żadnego Boga. Nie warto się kłócić, bo zdania są bardzo podzielone. Każdy może wierzyć ub nie wierzyć w co chce i jest to legalne, więc pozostają kwestie moralne i religijne. Może po prostu odpuśćmy? Taki dzień bez kłótni :) ?

Avatar Aisha_13

10 listopada 2009, 21:11

Ostatnie i przedostatnie mnie rozwaliło 5/5 i do ulu.

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:56

hmm...ale teraz widzę,że ze 2-3 przykłady były w poprzednim...ale nie szkodzi.i tak niezłe :)

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:51

taaa...radio prokatolickie.szkoda,że nie zrobią nam RM-effect,ani nic takiego,bo mógłby o nas Rydzyk pogadać na antenie ;) to dopiero by było...5/5

Avatar Samos

10 listopada 2009, 20:30

Jesteś pewien Misszow to wytłumacz mi dlaczego Pan Bóg dał, Pan Bóg zabrał. A "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera"(cytat z biblii) No i co? zatkało

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2009, 19:38

dobrze że w nic nie wierzę a RM to wielka kupa gówna PS:żartuję wieżę w boga ojca wszechmogącego... :-)

Avatar asiaX

10 listopada 2009, 18:49

DAVID nie wiesz- nie pisz. Radio Maryja prezentuje jakies wypaczenie chrześcijaństwa, nie wiem po co ono w ogóle jest... a mówiąc o "sekcie" miałeś pewnie na myśli te wszystkie MoherBerets, a chrześcijanie to nie tylko one :P

Avatar dolek_17

10 listopada 2009, 17:49

DAVID_PL
Radio Maryja nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Avatar Pottermanka

10 listopada 2009, 15:26

Głupie jakieś to dziecko czy co? 5/5

Możesz opublikować ten tekst na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: Radio Maryja II

Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Teksty":

Podgląd: Teksty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Sortuj teksty

Kategorie

Polecane teksty

4 Lipca 3 młodych ludzi postanowiło uczcić nadchodzące święto 4 Lipca (święto narodowe w USA) i zdecydowało się sprawdzić przygotowane przez nich fajerwerki.

Zobacz cały tekst

Pewien facet jest ubrany na czarno. Ma czarne spodnie, skarpetki, kurtkę, rękawiczki i czapkę. Idzie tak ulicą, na której nie świeci się żadna latarnia, niebo jest zachmurzone, w oknach domów też nie widać żadnych świateł.

Zobacz cały tekst

Ja je*ię ale mnie wk***iają wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem ku**a łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz ku**om na forum pytanie:

Zobacz cały tekst

1. Niechcący wprowadzasz hasło do mikrofalówki.
2. Od lat nie układałeś pasjansa prawdziwymi kartami.

Zobacz cały tekst

Wyróżniony został również Filipinczyk imieniem Augusto, który, grożąc granatem ręcznym, uprowadził samolot lecący z Davao do Manili.

Zobacz cały tekst

Staszek był wielkim pasjonatem motorów.
Miał Harleya - najważniejsza rzecz w jego życiu!
Dbał o niego, pucował wazeliną do połysku, niemalże nosił na rękach, bez mała spał z nim nawet.

Zobacz cały tekst

Dzień 1
Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu.

Zobacz cały tekst

1. 1 na 350,000 Amerykanów w ciągu swojego życia zostaje porażony prądem.
2. 27% kobiet, które wygrały w grach loteryjnych ukrywały swoje losy w stanikach.
3. 45% Amerykanów wie, że Słońce jest gwiazdą.

Zobacz cały tekst

1. Rozmowy telefoniczne załatwiasz w ciągu 30 sekund.
2. Większość osób występujących w filmach po*no to kobiety.

Zobacz cały tekst

Kerry Bingham od dłuższego czasu pił z przyjaciółmi, gdy ktoś zaproponował, żeby pójść na most Tacoma Narrow Bridge i skoczyć na linie (bungee).

Zobacz cały tekst

Popularne teksty z nowych

Mój ojciec załatwił mi pracę w dziale IT. Nie wiem za dużo o IT, poza grami.
To moje opowieści z pracy...

Zobacz cały tekst

Niedawno przyszedł do naszej apteki taki fajny chłopak, z 16 czy 17 lat miał. Zanim się odezwał, już wiedziałem po do przyszedł. Nachylił się do mnie, prawie przytulił się do szybki, położył na blacie pięć dyszek i szepce:
- P...poproszę paczkę p...p...rezerwatywy

Zobacz cały tekst

Graj w konterstrajka w kafejce

Wróć do domu

Włącz tv

Pierwsza wieża płonie

Po 5 sekundach wpierdala się drugi samolot

Hehe jaki fajny film

Prezenterka płacze

O kurdebele to TVN24

Zobacz cały tekst

My, urodzeni w przeszłości, z nostalgią wspominamy tamten czas. Nikt nie narzekał.

Było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... na śniadanie matka kroiła wiatr, ojca nie znałem, bo umarł na raka wątroby, kiedy zginął w tragicznym wypadku samochodowym, po samospaleniu się na imieninach u wujka Eugeniusza. Wujka Eugeniusza zabrało NKWD w 59. Nikt nie narzekał.

Zobacz cały tekst

Bądź mną, Anon lvl 28. Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem leczo. Odkąd k**wa pamiętam tylko to gotował. Zaczęło się niewinnie, jakoś za komuny jak pojechali z matką i starszym bratem na Węgry. Tak mu k**wa posmakowało, że zaje**ł cały garnek miejscowemu Makłowiczowi i wpie**olił razem z matką i bratem do malucha, po czym zaczął spi***alać...

Zobacz cały tekst

> Bądź mną
> Masz 80 tysięcy długu
> Mieszkaj w mieszkaniu
> Pal trawkę, ale krótko, bo nie stać Cię na więcej
> Przychodzi koleżka z podstawówki
> Dobry qmpel, mądra głowa

Zobacz cały tekst

Moja matka to fanatyczka pelargonii. Tak, dobrze usłyszeliście. Nie interesuje się jak inne matki, kotami, serialami, czy memami z minionkami. Na początku wszystko zaczęło się niepozornie. Coś tam od czasu do czasu gadała, że sąsiedzi mają kwiatki, a ona nie, ale wtedy nie spodziewałem się tego wszystkiego co stało się później...

Zobacz cały tekst

- bądź mną Anon lvl. 14

- przeprowadzasz się do nowego mieszkania

- ojciec ci mówi, żebyś pomógł mu w remoncie

- zgadzasz się

- nawet nie wiesz, jaką katastrofę sprowadziłeś na ten świat

Zobacz cały tekst

Mój ziomek to fanatyk informatyki. Pół mieszkania zajebane jakimiś komputerami i częściami do nich. To, że jebany nie podepcze tego wszystkiego to jebany cud. Druga połowa mieszkania zajebana Komputer Światem, CD-Action, Chipem itp. Co tydzień robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie informatyczne tygodniki. Do tego nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla informatyków i kręci gównoburze z innymi programistami o najlepsze kompilatory itp.

Zobacz cały tekst

Wszyscy dookoła jarają się anime, a Ty jesteś totalnie zielony w tym temacie? W sumie chętnie byś coś obejrzał, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dobrze trafiłeś! Przed Tobą zestawienie pięciu klasyków, których nie wypada nie znać.

Zobacz cały tekst

Siedziałem wczoraj lekko wypiwszy przy barze i dosiadła się do mnie taka 8/10 Karynka i bez zbędnego pie....enia mówi do mnie: Postawisz mi drinka?

Zobacz cały tekst

Mówią, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W przypadku Minecrafta nieraz jest wręcz odwrotnie. Są sytuacje, które doprowadzają nawet najspokojniejszych graczy do wrzenia. Nic dziwnego, bo ta gra, choć na pozór prosta, w rzeczywistości jest rozbudowaną piaskownicą oferującą mnóstwo możliwości w każdym aspekcie rozgrywki. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi nieco bliżej.
Przedstawiamy ranking dziesięciu rzeczy w Minecrafcie, które uznaliśmy za najbardziej irytujące!

Zobacz cały tekst

Kupowałem dzisiaj w Biedronce 20 reklamówek. Położyłem reklamówki na taśmie, aby dojechały do kasjerki. Pani kasjerka rzuciła spojrzeniem na reklamówki, potem na mnie, potem znów na reklamówki...

Zobacz cały tekst

Mój sąsiad jest jedną z tych irytujących osób które ze wszystkich sił starają się zaistnieć na YouTube. Przez lata obserwowałem go, jak próbował połknąć cynamon, leżał płasko na masce samochodu, gdy ten powoli odjeżdżał, czy oblewał się wodą krzycząc "epic win", "epic fail" lub "fuck". Dość męczące stało się przyglądanie kolejnym jego błazeństwom, wyczynianym w pogoni za internetową sławą. Kiedy więc zapukał pewnego dnia do moich drzwi i powiedział, że wyjeżdża na parę tygodni i poprosił o odbieranie jego poczty, szczerze mówiąc, poczułem ulgę. Nie potrafię wyjaśnić spokoju który ogarnął mój umysł, kiedy zrozumiałem, że przez dłuższą chwilę nie będę musiał być świadkiem jakiejkolwiek z jego głupot. Zawsze bałem się, że te jego „wyczyny” w końcu wpłyną jakoś na moje życie.

Zobacz cały tekst

Jak ja nienawidzę kur. Gdyby nie to, że są nawet smaczne i produkują tymi swoimi opierzonymi dupami jajka, to przysięgam, że zażądałbym zdelegalizowania ich w Polsce. Jak bardzo takie Dinozarły musiały się stoczyć, żeby tak skończyć. Tchórzliwe małe ku*wy, drą ryje od rana, łażą gdzie im się podoba.

Zobacz cały tekst