Radio Maryja II

Kolejna porcja ważnych wypowiedzi usłyszanych z jedynej słusznej stacji Radiowej!

Słuchaczka: Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia...
Ojciec Jacek: Współczujemy pani wszyscy...

Słuchaczka: Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
Ojciec Jerzy: To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

Ekspert RM: Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6.
Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.

Ojciec Rydzyk: Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich.

Słuchacz: Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada...
Ojciec Jacek: Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował...

Słuchaczka: Ja dzwonię ze Stanów. U nas jest już taka deprawacja i kultura śmierci, że w szkołach stoją automaty do sprzedaży prezerwatyw.
Ojciec Jacek: To pani nie dzwoni ze Stanów, tylko z piekła.

Słuchacz: Jedziemy właśnie z pielgrzymką rowerową dookoła Polski, a na koniec do Częstochowy i co pięć kilometrów stajemy i odmawiamy różaniec.
Ojciec Rydzyk: To pięknie, tylko czy w ten sposób dojedziecie do Częstochowy w tym roku?

Słuchaczka: Tadeusz? Dzień dobry. To ja - Maria...
Ojciec Rydzyk: Dlaczego mi pani mówi po imieniu? Ja nie znam żadnej Marii... To znaczy jedną znam... ale ona by raczej do mnie nie zadzwoniła...

Słuchaczka: Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
Ojciec prowadzący: Może źle zbierała...

Słuchaczka: A ci kolarze co to jadą z pielgrzymką do Hiszpanii, to powinni jechać przez Gwadelupę, bo będzie im bliżej.
Ojciec prowadzący: Bardzo dziękujemy za ten telefon, z tym, że w Hiszpanii nie ma Gwadelupy, tylko w Meksyku, a to by było trochę za daleko... ale dziękujemy.

Słuchacz: Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
Ojciec prowadzący: Już pan jest na antenie.
Słuchacz: A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
Ojciec prowadzący: Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
Słuchacz: Aha...

Słuchacz: Kiedyś pan ''ekspert'' mówił o internecie i komputerze jako o dziele szatana - a z tego co ja wiem, proszę ojca, to Radio Maryja posiada stronę internetową!
Ojciec prowadzący: No widzi pan, z kim my mamy do czynienia?!

Ekspert Radia Maryja: To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, że to nieprawda. Wiemy, że jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobał sobie atak na Polskę, bo Polska jest monarchią, bo mamy swoją królową, bo oddaliśmy się w niewolę Matce Bożej.

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar korunia604

3 lutego 2010, 15:18

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

To jest właśnie Kościół Katolicki...Wierzę w Boga,ale nie w księży oszustów.

Avatar Dardanelle

8 kwietnia, 13:23

@korunia604: proszę nie traktować księdza Rydzyka i jego stacji jako odzwierciedlenie kościoła katolickiego, bo każdy przed emeryturą wie że to nie ma nic wspólnego z prawdziwą postawą katolika

Avatar DAVID_PL

23 września 2010, 10:33

Hmm, ogólnie cały Kościół jest jedną wielką instytucją.

- 162.000 hektarów- ziemi przeszło w ręce kościoła katolickiego
wraz z tysiącami nieoszacowanych nieruchomości.

- 560.000.000 zł. - rocznie kosztuje budżet państwa nauczanie religii w szkołach.

- 1.200.000.000 zł. -rocznie wynosi utrzymanie kapelanów branż zawodowych.

- 7.000.000.000 zł. - rocznych dochodów z działalności gospodarczej kościoła katolickiego jest zwolnionych z podatków, a liczby te stale rosną.

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:42

@DAVID_PL: Ile dobrych rzeczy można byłoby zrobić za tyle kasy...
Moim zdaniem kościół nie powinien wymuszać pieniędzy. Niby jak nie chcesz, to nie dajesz, ale... czuje się tą chytrość.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 20:42

Co ja tu kur... robie???

Avatar Hulk12

7 października 2012, 08:32

Pati, naprawdę? To jak nazwiesz zachowanie katolików i sianie antysemityzmu przez rydzyka? Oczywiście. Wy jesteście święci i macie boskie wstawiennictwo w nękaniu 'pogan'. Żal. Znowu ta hipokryzja:/.
Wyzywając nas od opętanych etc sama kontrargumentujesz swoje słowa. I nim kolejny raz zaczniesz kogokolwiek krytykować zastanów się dwa razy bo sama lepsza nie jesteś.
W dyskusji poniżej znajduje wiele takich przykładów. Zarówno po stronie katolików jak i ateistów i innych wyznań. Nim zaczniecie włączać się do takiej dyskusji zastanówcie się czy jesteście przygotowani odpowiednio do niej. Bo ślepa ufność KOŚCIOŁOWI to nie to samo co wiara w boga. Śmiać mi się chce gdy słysze antysemickie teksty z ust dobrych katolików. Przecież Jezus był żydem. Ogarnijcie się.

Avatar pati0

19 lipca 2012, 14:49

Brak mi słów na to co tu piszecie. Jesteście opętani. Siedzicie w sidłach manipulacji telewizji komercyjnej czy mózgi wam coś zjadło? czy ktoś z was chociaż raz słuchał/a Radia Matyja ale tak całej audycji od początku do końca? Raczej wątpię czytacie tylko te brednie wyrwane z kontekstu i siejecie ploty jak starsze Panie na wsiach. Przy czym nabijacie się z wartości dla wielu ludzi bardzo ważnych. Zero szacunku tak mogą sie zachowywać ludzie nie wykształceni pozbawieni jakichkolwiek skrupułów, pochłoniętych współczesnym postmodernizmem i ślepą kulturą masową, która tylko czyha na takich ludzi jak Wy!

Avatar villainsaep1

23 czerwca 2015, 21:27

@pati0: Moherowe berety. Patriotów dziś udają. Moherowe berety. Szczęście w d**** mają. By awantura

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:38

@pati0: To troll, czy na serio?

Avatar czajka

25 czerwca 2012, 14:54

Rydzyk eliminuje konkurencję ReligiaTV poprzez zakazywanie oglądanie tego

Avatar dominik04u

7 września 2011, 18:46

Już dawno powinni zamknąć O. Dyktatora. Samo radio może nie byłoby takie złe, ale Dyktator wyciąga całą kasę od dewotek.

Avatar talkman

8 listopada 2010, 16:14

Ten typo o to pisał ma charakter ;p

Avatar Dziura2609

24 października 2010, 20:31

tekst 5/5 a co do Radia Maryja to nie mam wątpliwości ,ale nie słucham też tej stacji

Avatar Victoriaa

4 września 2010, 15:23

tak . a na marginesie to tekst genialny ;)

Avatar Pannzerka

29 lipca 2010, 13:35

Pogięło was? A co ma Rydzyk do księdza? Toż to biznesmen! Co ma Radio Maryja do katolików? Toż to instytucja żrąca babciom kasę!
Radio maryja z założenia było dobre- modlitwy itp, ale wszystko psuje ten pasożyt, który powinien zrezygnować z bycia księzem, bot ylko ośmiesza kościół.
Bo tacy mało poinformowani ludzi jak wy kojarzą Rydzyka i jego Radio z wiarą. Tą moją wiarą.
W wielkiej walce z kościołem moimi oficerami nie są księża jak Rydzyk, tylko prawdziwi mądzi księża, o których pewnie nigdy nie słyszeliście, bo tylko zło krzyczy,

Avatar wilczurka

4 grudnia 2009, 18:23

lealie caly torun juz jest pokopany XD

Avatar lealie

20 listopada 2009, 19:34

Hahaha, ciekawe czy ojciec Rydzyk wykopie wreszcie te gorące źródła xD

Avatar kako666

20 listopada 2009, 13:28

świetny tekst, po prostu płakałam ze śmiechu, a tak na maginesie, niebierzcie ludzie wszystkiego tak do siebie, ten tekst miał być wstawiony po to, żeby sie ludzie pośmiali, a nie, żeby wyszła z tego dyskusja na temat poglądów religijnych.5/5

Avatar sonic3911

17 listopada 2009, 14:31

ludzie ludzie.... RELIGIA TO SPRAWA KAŻDEGO CZŁOWIEKA Z OSOBNA. sam jestem ateistą ale mama mówi mi że mam być chrześcijaninem i to nie fer.

Avatar Sromromilus

15 listopada 2009, 16:38

Tekscior fajny natomiast komentarze aż żal czytać oczywiście jest tu parę normalnych komentarzy ale niektóre to ...Radio Maryja to według mnie kit i naciąganie...Dostają kupe forysy Rydzyk ma z niej materac i kołdre PO CO ??? PO CO IM TYLE KASY ?!podzilić się z biednymi,Nie nie podzielą się bo to sami naciągacze a co to wiary Chrześcijańskiej weźcie nie piszcie bzdur jestem wierzącym nawet głęboko ale te komenty co wy piszecie to szkoda czytać polowe usunąć nawet bo to widać że piszą osoby przesiąknięte szatanem...

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:37

A co do radia Maryja,no cóż,uważam że to zwyczajna manipulacja.I to jest moja opinia,a nie to czego nasłuchać się można w mediach.

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:35

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem. taaa wolnym xDDD

Avatar wilczurka

12 listopada 2009, 20:30

Ludzie... Jedynie Panna Lovegood jest madra, nawet madrzejsza ode mnie bo sie jedyna nie wlaczyla do tej klotni ta temat religii...
drake, madara tak na prawde to tego nie wiecie tak samo jak my nie wiemy czy on istnieje...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:38

sorry, że tak dziwnie piszę komentarze, ale nie chciały się dodać w całości (nie wiem czemu)
w każdym razie wyjdzie słowo 'szatan', a z jego imienia i nazwiska 'Adolf Hitler' (oderwane z całości już nie jest tak śmieszne :/)

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:32

...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:27

Kilka prawd o Ojcu Rydzyku (z Nonsensopedii):
- Jeżeli wszystkim literom jego nazwiska przyporządkujemy kolejne liczby (według kolejności w alfabecie), zsumujemy je, a otrzymany wynik pomnożymy przez 5,55, to otrzymamy liczbę 666!
- Jeżeli od jego imienia kilka liter odejmiemy, kilka dodamy, a kilka poprzestawiamy, to wyjdzie słowo

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:17

"przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie"
alfabet liczbowy - tego się nie uczyłam w podstawówce :)

zgadzam się serserem, a ty drake nie mów, że Boga nie ma, bo to, że jesteś ateistą nie znaczy, że nie masz obowiązku szanować poglądów innych (wierzących) ludzi

Avatar gew_21

12 listopada 2009, 14:29

Ja powiem tak: każdy będzie miał to w co wierzy.

Avatar bkay89

12 listopada 2009, 11:12

heh ;D mam poglady takie jak madara ;D tekst jest po prostu genialny, choć niektóre fragmenty już były.. xD

Avatar wilczurka

11 listopada 2009, 18:09

Samos przeczytaj komentarz cokolot i co... zatkalo?
Serser zgadzam sie.
A tak nawiasem to mial byc smieszny tekst a nie zeby pod spodem wyszla jakas rozmowa na temeat chrzescijanstwa! 5/5

Avatar kici_miau96

11 listopada 2009, 16:29

cokolot,kilka z nich słyszałam osobiście gdy przypadkowo włączyłam radio na tą akurat stację.więc wątpię,by to była "bujna wyobraźnia kogośtam".może kilka,ale głowy nie dam.

Avatar cokolot

11 listopada 2009, 16:21

Samos, jeśli znajdziesz mi w Biblii fragment "Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera" to dam ci kilka milionów. Muszę Cię zmarwić, to tylko przysłowie. Cytatem z Biblii jest "Pan dal, Pan zabrał", ale to szczegół.
Tak w ogóle - czy słuchaliście kiedykolwiek Radia Maryja? Czy też może bardzo przychylnych mu mediów? Ciekawe ile z przytoczonych tu tekstów nie jest bujną wyobraźnią kogośtam. Nie przeczę, że to Radio nie jest przaznaczone zbytnio młodzieży, bo nie są zainteresowani taką formą, zresztą jak widać już przesiąknęli różnymi nieprawidłowymi informacjami o Radiu Maryja.

Avatar Madara

11 listopada 2009, 10:46

zgadzam się z serserem. ja jestem ateistą i nikogo nie przeciągam na moją stronę i nie chcę, aby mnie przeciągano na swoją ;/ za tekst 5/5 bo nawet dobre chociaż większość słszałem

Avatar amka13

11 listopada 2009, 07:08

tak `serser` i tu się z Tobą zgodzę ;]

Avatar norek555

10 listopada 2009, 23:11

Tu się z wami zgadzam! Chrześcijaństwo kiedyś, za czasów Jezusa miało sens... Chociaż też nie, bo zebrał wokół siebie wyznawców i w celach leczniczych podawał im marihuanę... Później przeszło to w instytucje czysto zarobkową i tak zostało, tyle, że księża stali się dużo bardziej beszczelni! Mimo teoretycznego rozdziału kościoła od polityki pchają się wszędzie siejąc zamęt wszędzie tam gdzie się pojawią...
A co do przytaczanej tu bibli, to powiem wam, że gdyby ona była napisana w dziejszych czasach autor zbił by kupe kasy na ekranizacji dzieła SF...

Avatar serser

10 listopada 2009, 21:36

Proszę was... Religia to raczej osobista sprawa każdego człowieka i lepiej się nie wypowiadać, a jeśi już, to delikatnie... Chrześcijanie będą mówić, że ich religia jest tą prawdziwą, tak samo Muzułmanie, Buddyści i przedstawiciele każdej innej religii świata. Każda wiara jest po prostu inna i ma swoich wyznawców. Są też ateiści, którzy w ogóle nie wierzą w żadnego Boga. Nie warto się kłócić, bo zdania są bardzo podzielone. Każdy może wierzyć ub nie wierzyć w co chce i jest to legalne, więc pozostają kwestie moralne i religijne. Może po prostu odpuśćmy? Taki dzień bez kłótni :) ?

Avatar Aisha_13

10 listopada 2009, 21:11

Ostatnie i przedostatnie mnie rozwaliło 5/5 i do ulu.

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:56

hmm...ale teraz widzę,że ze 2-3 przykłady były w poprzednim...ale nie szkodzi.i tak niezłe :)

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:51

taaa...radio prokatolickie.szkoda,że nie zrobią nam RM-effect,ani nic takiego,bo mógłby o nas Rydzyk pogadać na antenie ;) to dopiero by było...5/5

Avatar Samos

10 listopada 2009, 20:30

Jesteś pewien Misszow to wytłumacz mi dlaczego Pan Bóg dał, Pan Bóg zabrał. A "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera"(cytat z biblii) No i co? zatkało

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2009, 19:38

dobrze że w nic nie wierzę a RM to wielka kupa gówna PS:żartuję wieżę w boga ojca wszechmogącego... :-)

Avatar asiaX

10 listopada 2009, 18:49

DAVID nie wiesz- nie pisz. Radio Maryja prezentuje jakies wypaczenie chrześcijaństwa, nie wiem po co ono w ogóle jest... a mówiąc o "sekcie" miałeś pewnie na myśli te wszystkie MoherBerets, a chrześcijanie to nie tylko one :P

Avatar dolek_17

10 listopada 2009, 17:49

DAVID_PL
Radio Maryja nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Avatar Pottermanka

10 listopada 2009, 15:26

Głupie jakieś to dziecko czy co? 5/5

Możesz opublikować ten tekst na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: Radio Maryja II

Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Teksty":

Podgląd: Teksty

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Sortuj teksty

Kategorie

Polecane teksty

"Moim zdaniem seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych,
najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze."
Tom Clancy

Zobacz cały tekst

Przyspawaniec zwyczajny – wsiada, wyłapuje pierwszą lepszą rurkę i chwyta się jej kurczowo i wykazuje chęć odizolowania się od reszty tłumu, gdyż zwykle zlewa się z pozostałą częścią rurki.

Zobacz cały tekst

ON: Jestem fotografem. Szukałem takiej twarzy, jak Twoja.
ONA: Jestem chirurgiem plastycznym. Szukałam takiej twarzy, jak Twoja.

Zobacz cały tekst

Sznurowadła prowadzą do rozwiązania.
Sztuka jest jak gówno - najpierw trzeba je poczuć.
Szukam latającej dziwki. Batman.

Zobacz cały tekst

- Nie taka kobieta straszna... jak się umaluje.
- Ten się śmieje ostatni... kto wolniej kojarzy.

Zobacz cały tekst

Amerykanin: Skandal! W telewizorze nie ma ESPN, CNN i Fox News.
Rosjanin: Super w pokoju mam telewizor i to LCD i nawet jest jeden kanał po naszemu.

Amerykanin: To jakieś średniowiecze w hotelu popsuł terminal i nie przyjmują płatności kartą.
Rosjanin: W tyłkach im się poprzewracało drzwi zamiast kluczem otwierają kartami kredytowymi trzeba jutro sprawdzić czy są na nich jakieś pieniądze.

Zobacz cały tekst

Mój stary nie jest fanatykiem niczego. W całym mieszkaniu dużo miejsca. Jesteśmy taką normalną rodziną, że nawet w szpitalu nigdy nie byłem, bo nie przydarzają mi się żadne wypadki.

Mój ojciec nie czyta żadnych tygodników ani gazet. Nie interesuje go też internet, próbowałem pokazać mu ciekawe fora, ale zupełnie je zignorował.

Zobacz cały tekst

Klucha przybiegł dziś na komendę bardzo zdenerwowany. Powiedział, że widział dziś dwie ciężarne, że to tak być nie może, żeby po ulicy chodziły żywe reklamy stosunków płciowych, że to nie po chrześcijańsku! Zaserwowaliśmy mu serię czopków na uspokojenie.

Zobacz cały tekst

Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka):
- mamaaaaaaa!
- maammmmmaa!
- coo?
- a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przy**bać??

Zobacz cały tekst

Wiosna w końcu nadeszła! Dni są coraz dłuższe i cieplejsze, a natura budzi się do życia. Cieszą się pewnie wszyscy ci, którzy nie przepadają za zimą i z utęsknieniem czekają na duże dawki słońca, a co za tym idzie, pozytywnej energii. Jaki wpływ ma na nas wiosna? Jak ludzie na całym świecie świętują jej nadejście? Przed Tobą 10 niesamowitych faktów o tej porze roku.

Zobacz cały tekst

Popularne teksty z nowych

Mój ojciec załatwił mi pracę w dziale IT. Nie wiem za dużo o IT, poza grami.
To moje opowieści z pracy...

Zobacz cały tekst

Dawno, dawno temu, w pewnej wiosce pod Grójcem pewien jegomość obwieścił, że będzie kupował Świeżaki z Biedronki, płacąc po 100 złotych za sztukę. Janusze i Grażyny widząc, że maskotek jest pod dostatkiem, bo Biedra zakończyła promocję i dzieciaki nie chcą się nimi już bawić, wyruszyli aby je sprzedać...

Zobacz cały tekst

Kiedyś kupiłem półkę na książki na OLX i historia tego zakupu była niesamowita.

Znacie to uczucie, gdy wpisujecie coś do wyszukiwarki i wychodzi coś całkowicie nie mającego związku z tym co szukacie, w stylu półka, półka, półka, gramofon... półka, półka, KOMBAJN ROLNICZY, że co k***a... szczerze mówiąc niezła cena ...

Zobacz cały tekst

Bądź mną, Anon lvl 28. Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem leczo. Odkąd k**wa pamiętam tylko to gotował. Zaczęło się niewinnie, jakoś za komuny jak pojechali z matką i starszym bratem na Węgry. Tak mu k**wa posmakowało, że zaje**ł cały garnek miejscowemu Makłowiczowi i wpie**olił razem z matką i bratem do malucha, po czym zaczął spi***alać...

Zobacz cały tekst

Mogłoby się wydawać, że w XXI wieku już nikt nie wątpi w to, że Ziemia jest okrągła. A jednak! Mimo ogromnego postępu medycyny, cudów technologicznych i wieloletniej pracy naukowców, liczba zwolenników teorii płaskiej Ziemi stale rośnie. Przedstawiamy banalne dowody, na to że Ziemia NIE jest płaska. Widać je gołym okiem!

Zobacz cały tekst

Mój stary jest fanatykiem. Nie wędkarstwa czy leczo, tylko po prostu fanatykiem, takim religijnym. Jeżeli myślicie, że macie przesrane, bo co jakiś czas oberwie wam się workiem papryki po głowie albo wdepniecie po raz wtóry w losowy haczyk leżący na podłodze w domu, to nie macie pojęcia jak wygląda moje życie. Tak w ogóle, to ten wpis robię w bibliotece publicznej, bo według ojca komputery są dziełem diabła, więc w domu nie ma praktycznie żadnej elektroniki.

Zobacz cały tekst

Każdemu z nas zdarzy się czasami powiedzieć coś głupiego albo zaśmiać się w nieodpowiednim momencie. Gorzej, jeśli przytrafi Ci się to przed kamerą, a Twoją wpadkę obserwują miliony widzów. Co gorsza, nagranie trafia później do sieci i... nikt już nie potrafi zatrzymać tej karuzeli śmiechu. Stety, niestety Internet nigdy nie zapomina, dlatego przypominamy Wam największe przypały w historii polskiej telewizji.

Zobacz cały tekst

Dzień 1
Do naszej kompanii ochotników przybył pułkownik. Powiedział, że kompania będzie wykorzystywana do utrzymywania światowego pokoju i tajnych akcji dywersyjnych – wszystko to zupełnie nową metodą. Do końca treningu zapewne nie zostanie nikt z nas żywy.
Jeśli ktoś się nie zgadza, niech pisze raport. Rozstrzelanie gwarantowane, ponosimy również pełne koszty pogrzebu, a szczególnie salutów i salwy honorowej. Jesteśmy w szoku…

Zobacz cały tekst

Mój stary nie jest fanatykiem niczego. W całym mieszkaniu dużo miejsca. Jesteśmy taką normalną rodziną, że nawet w szpitalu nigdy nie byłem, bo nie przydarzają mi się żadne wypadki.

Mój ojciec nie czyta żadnych tygodników ani gazet. Nie interesuje go też internet, próbowałem pokazać mu ciekawe fora, ale zupełnie je zignorował.

Zobacz cały tekst

Przemknęło Ci już kilka razy przez myśl, że Twoje dotychczasowe życie zdecydowanie nie podpada pod definicję sukcesu? Przed Tobą oznaki, które wskazują, że Twoja diagnoza może być tylko jedna - jesteś przegrywem.

Zobacz cały tekst

Zaczyna się niewinnie. Poznajecie się, rozmawiacie, wymieniacie mnóstwo wiadomości. Szybko okazuje się, że łączy Was więcej, niż myślałeś. Potem piszecie do później nocy, a gdy ona nie odpisuje, zaczynasz się denerwować. „Może pisze z kimś innym?” – myślisz. A gdy uświadamiasz sobie, że masz obsesję na jej punkcie, zaczynają się schody. Tak, jesteś we friendzone.

Zobacz cały tekst

„Musisz być przystojny, bogaty i inteligentny. Jeśli nie masz co najmniej 180 cm wzrostu, nie ma sensu w ogóle zaczynać rozmowy”. Oto minimalne wymagania klasycznych dziewczyn z Tindera. A jakie ONE są i czego najczęściej można się po nich spodziewać?

Zobacz cały tekst

Ukryte poziomy, nietypowe postaci i nieoczywiste sytuacje, czyli to, co uwielbiają gracze. Dzisiaj easter eggi można znaleźć praktycznie w każdej grze, a twórcy dwoją się i troją, żeby przygotować jak najlepszy smaczek dla swoich fanów. W związku ze zbliżającą się Wielkanocą, zebraliśmy dla Was kilka kultowych easter eggów. Jesteście ciekawi?

Zobacz cały tekst

Od hałasu w biurze, wolisz swój pokój, a do pracy najchętniej chodziłbyś w piżamie? Brzmi idealnie! Nie trzeba z nikim rozmawiać, opowiadać o sobie, a przede wszystkim wychodzić z ukochanej strefy komfortu. Niestety rzeczywistość nie jest taka prosta. Nieśmiałość może stanowić duży problem w życiu zawodowym. Zanim jednak zaczniesz się martwić o to, czy poradzisz sobie w przyszłej pracy, sprawdź listę zawodów, które mogą okazać się idealne dla Ciebie!

Zobacz cały tekst

Dobra wiadomość dla wszystkich Jejaków! We wtorek Parlament Europejski przyjął nowe przepisy w sprawie ACTA 2. Na szczęście artykuł 13., o którym było tak głośno w sieci, pozwala na udostępnianie utworów w celu krytykowania czy parodiowania. A to znaczy tylko jedno: memy są bezpieczne!

Zobacz cały tekst