Radio Maryja II

Kolejna porcja ważnych wypowiedzi usłyszanych z jedynej słusznej stacji Radiowej!

Słuchaczka: Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia...
Ojciec Jacek: Współczujemy pani wszyscy...

Słuchaczka: Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
Ojciec Jerzy: To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

Ekspert RM: Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6.
Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.

Ojciec Rydzyk: Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich.

Słuchacz: Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada...
Ojciec Jacek: Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował...

Słuchaczka: Ja dzwonię ze Stanów. U nas jest już taka deprawacja i kultura śmierci, że w szkołach stoją automaty do sprzedaży prezerwatyw.
Ojciec Jacek: To pani nie dzwoni ze Stanów, tylko z piekła.

Słuchacz: Jedziemy właśnie z pielgrzymką rowerową dookoła Polski, a na koniec do Częstochowy i co pięć kilometrów stajemy i odmawiamy różaniec.
Ojciec Rydzyk: To pięknie, tylko czy w ten sposób dojedziecie do Częstochowy w tym roku?

Słuchaczka: Tadeusz? Dzień dobry. To ja - Maria...
Ojciec Rydzyk: Dlaczego mi pani mówi po imieniu? Ja nie znam żadnej Marii... To znaczy jedną znam... ale ona by raczej do mnie nie zadzwoniła...

Słuchaczka: Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
Ojciec prowadzący: Może źle zbierała...

Słuchaczka: A ci kolarze co to jadą z pielgrzymką do Hiszpanii, to powinni jechać przez Gwadelupę, bo będzie im bliżej.
Ojciec prowadzący: Bardzo dziękujemy za ten telefon, z tym, że w Hiszpanii nie ma Gwadelupy, tylko w Meksyku, a to by było trochę za daleko... ale dziękujemy.

Słuchacz: Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
Ojciec prowadzący: Już pan jest na antenie.
Słuchacz: A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
Ojciec prowadzący: Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
Słuchacz: Aha...

Słuchacz: Kiedyś pan ''ekspert'' mówił o internecie i komputerze jako o dziele szatana - a z tego co ja wiem, proszę ojca, to Radio Maryja posiada stronę internetową!
Ojciec prowadzący: No widzi pan, z kim my mamy do czynienia?!

Ekspert Radia Maryja: To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, że to nieprawda. Wiemy, że jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobał sobie atak na Polskę, bo Polska jest monarchią, bo mamy swoją królową, bo oddaliśmy się w niewolę Matce Bożej.

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar korunia604

3 lutego 2010, 15:18

Ojciec Rydzyk: Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

To jest właśnie Kościół Katolicki...Wierzę w Boga,ale nie w księży oszustów.

Avatar Dardanelle

8 kwietnia 2019, 13:23

@korunia604: proszę nie traktować księdza Rydzyka i jego stacji jako odzwierciedlenie kościoła katolickiego, bo każdy przed emeryturą wie że to nie ma nic wspólnego z prawdziwą postawą katolika

Avatar DAVID_PL

23 września 2010, 10:33

Hmm, ogólnie cały Kościół jest jedną wielką instytucją.

- 162.000 hektarów- ziemi przeszło w ręce kościoła katolickiego
wraz z tysiącami nieoszacowanych nieruchomości.

- 560.000.000 zł. - rocznie kosztuje budżet państwa nauczanie religii w szkołach.

- 1.200.000.000 zł. -rocznie wynosi utrzymanie kapelanów branż zawodowych.

- 7.000.000.000 zł. - rocznych dochodów z działalności gospodarczej kościoła katolickiego jest zwolnionych z podatków, a liczby te stale rosną.

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:42

@DAVID_PL: Ile dobrych rzeczy można byłoby zrobić za tyle kasy...
Moim zdaniem kościół nie powinien wymuszać pieniędzy. Niby jak nie chcesz, to nie dajesz, ale... czuje się tą chytrość.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 20:42

Co ja tu kur... robie???

Avatar Hulk12

7 października 2012, 08:32

Pati, naprawdę? To jak nazwiesz zachowanie katolików i sianie antysemityzmu przez rydzyka? Oczywiście. Wy jesteście święci i macie boskie wstawiennictwo w nękaniu 'pogan'. Żal. Znowu ta hipokryzja:/.
Wyzywając nas od opętanych etc sama kontrargumentujesz swoje słowa. I nim kolejny raz zaczniesz kogokolwiek krytykować zastanów się dwa razy bo sama lepsza nie jesteś.
W dyskusji poniżej znajduje wiele takich przykładów. Zarówno po stronie katolików jak i ateistów i innych wyznań. Nim zaczniecie włączać się do takiej dyskusji zastanówcie się czy jesteście przygotowani odpowiednio do niej. Bo ślepa ufność KOŚCIOŁOWI to nie to samo co wiara w boga. Śmiać mi się chce gdy słysze antysemickie teksty z ust dobrych katolików. Przecież Jezus był żydem. Ogarnijcie się.

Avatar pati0

19 lipca 2012, 14:49

Brak mi słów na to co tu piszecie. Jesteście opętani. Siedzicie w sidłach manipulacji telewizji komercyjnej czy mózgi wam coś zjadło? czy ktoś z was chociaż raz słuchał/a Radia Matyja ale tak całej audycji od początku do końca? Raczej wątpię czytacie tylko te brednie wyrwane z kontekstu i siejecie ploty jak starsze Panie na wsiach. Przy czym nabijacie się z wartości dla wielu ludzi bardzo ważnych. Zero szacunku tak mogą sie zachowywać ludzie nie wykształceni pozbawieni jakichkolwiek skrupułów, pochłoniętych współczesnym postmodernizmem i ślepą kulturą masową, która tylko czyha na takich ludzi jak Wy!

Avatar villainsaep1

23 czerwca 2015, 21:27

@pati0: Moherowe berety. Patriotów dziś udają. Moherowe berety. Szczęście w d**** mają. By awantura

Avatar psingwin

12 lipca 2015, 00:38

@pati0: To troll, czy na serio?

Avatar czajka

25 czerwca 2012, 14:54

Rydzyk eliminuje konkurencję ReligiaTV poprzez zakazywanie oglądanie tego

Avatar dominik04u

7 września 2011, 18:46

Już dawno powinni zamknąć O. Dyktatora. Samo radio może nie byłoby takie złe, ale Dyktator wyciąga całą kasę od dewotek.

Avatar talkman

8 listopada 2010, 16:14

Ten typo o to pisał ma charakter ;p

Avatar Dziura2609

24 października 2010, 20:31

tekst 5/5 a co do Radia Maryja to nie mam wątpliwości ,ale nie słucham też tej stacji

Avatar Victoriaa

4 września 2010, 15:23

tak . a na marginesie to tekst genialny ;)

Avatar Pannzerka

29 lipca 2010, 13:35

Pogięło was? A co ma Rydzyk do księdza? Toż to biznesmen! Co ma Radio Maryja do katolików? Toż to instytucja żrąca babciom kasę!
Radio maryja z założenia było dobre- modlitwy itp, ale wszystko psuje ten pasożyt, który powinien zrezygnować z bycia księzem, bot ylko ośmiesza kościół.
Bo tacy mało poinformowani ludzi jak wy kojarzą Rydzyka i jego Radio z wiarą. Tą moją wiarą.
W wielkiej walce z kościołem moimi oficerami nie są księża jak Rydzyk, tylko prawdziwi mądzi księża, o których pewnie nigdy nie słyszeliście, bo tylko zło krzyczy,

Avatar wilczurka

4 grudnia 2009, 18:23

lealie caly torun juz jest pokopany XD

Avatar lealie

20 listopada 2009, 19:34

Hahaha, ciekawe czy ojciec Rydzyk wykopie wreszcie te gorące źródła xD

Avatar kako666

20 listopada 2009, 13:28

świetny tekst, po prostu płakałam ze śmiechu, a tak na maginesie, niebierzcie ludzie wszystkiego tak do siebie, ten tekst miał być wstawiony po to, żeby sie ludzie pośmiali, a nie, żeby wyszła z tego dyskusja na temat poglądów religijnych.5/5

Avatar sonic3911

17 listopada 2009, 14:31

ludzie ludzie.... RELIGIA TO SPRAWA KAŻDEGO CZŁOWIEKA Z OSOBNA. sam jestem ateistą ale mama mówi mi że mam być chrześcijaninem i to nie fer.

Avatar Sromromilus

15 listopada 2009, 16:38

Tekscior fajny natomiast komentarze aż żal czytać oczywiście jest tu parę normalnych komentarzy ale niektóre to ...Radio Maryja to według mnie kit i naciąganie...Dostają kupe forysy Rydzyk ma z niej materac i kołdre PO CO ??? PO CO IM TYLE KASY ?!podzilić się z biednymi,Nie nie podzielą się bo to sami naciągacze a co to wiary Chrześcijańskiej weźcie nie piszcie bzdur jestem wierzącym nawet głęboko ale te komenty co wy piszecie to szkoda czytać polowe usunąć nawet bo to widać że piszą osoby przesiąknięte szatanem...

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:37

A co do radia Maryja,no cóż,uważam że to zwyczajna manipulacja.I to jest moja opinia,a nie to czego nasłuchać się można w mediach.

Avatar smoczka

14 listopada 2009, 11:35

Słuchacz: Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem. taaa wolnym xDDD

Avatar wilczurka

12 listopada 2009, 20:30

Ludzie... Jedynie Panna Lovegood jest madra, nawet madrzejsza ode mnie bo sie jedyna nie wlaczyla do tej klotni ta temat religii...
drake, madara tak na prawde to tego nie wiecie tak samo jak my nie wiemy czy on istnieje...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:38

sorry, że tak dziwnie piszę komentarze, ale nie chciały się dodać w całości (nie wiem czemu)
w każdym razie wyjdzie słowo 'szatan', a z jego imienia i nazwiska 'Adolf Hitler' (oderwane z całości już nie jest tak śmieszne :/)

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:32

...

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:27

Kilka prawd o Ojcu Rydzyku (z Nonsensopedii):
- Jeżeli wszystkim literom jego nazwiska przyporządkujemy kolejne liczby (według kolejności w alfabecie), zsumujemy je, a otrzymany wynik pomnożymy przez 5,55, to otrzymamy liczbę 666!
- Jeżeli od jego imienia kilka liter odejmiemy, kilka dodamy, a kilka poprzestawiamy, to wyjdzie słowo

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:17

"przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie"
alfabet liczbowy - tego się nie uczyłam w podstawówce :)

zgadzam się serserem, a ty drake nie mów, że Boga nie ma, bo to, że jesteś ateistą nie znaczy, że nie masz obowiązku szanować poglądów innych (wierzących) ludzi

Avatar gew_21

12 listopada 2009, 14:29

Ja powiem tak: każdy będzie miał to w co wierzy.

Avatar bkay89

12 listopada 2009, 11:12

heh ;D mam poglady takie jak madara ;D tekst jest po prostu genialny, choć niektóre fragmenty już były.. xD

Avatar wilczurka

11 listopada 2009, 18:09

Samos przeczytaj komentarz cokolot i co... zatkalo?
Serser zgadzam sie.
A tak nawiasem to mial byc smieszny tekst a nie zeby pod spodem wyszla jakas rozmowa na temeat chrzescijanstwa! 5/5

Avatar kici_miau96

11 listopada 2009, 16:29

cokolot,kilka z nich słyszałam osobiście gdy przypadkowo włączyłam radio na tą akurat stację.więc wątpię,by to była "bujna wyobraźnia kogośtam".może kilka,ale głowy nie dam.

Avatar cokolot

11 listopada 2009, 16:21

Samos, jeśli znajdziesz mi w Biblii fragment "Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera" to dam ci kilka milionów. Muszę Cię zmarwić, to tylko przysłowie. Cytatem z Biblii jest "Pan dal, Pan zabrał", ale to szczegół.
Tak w ogóle - czy słuchaliście kiedykolwiek Radia Maryja? Czy też może bardzo przychylnych mu mediów? Ciekawe ile z przytoczonych tu tekstów nie jest bujną wyobraźnią kogośtam. Nie przeczę, że to Radio nie jest przaznaczone zbytnio młodzieży, bo nie są zainteresowani taką formą, zresztą jak widać już przesiąknęli różnymi nieprawidłowymi informacjami o Radiu Maryja.

Avatar Madara

11 listopada 2009, 10:46

zgadzam się z serserem. ja jestem ateistą i nikogo nie przeciągam na moją stronę i nie chcę, aby mnie przeciągano na swoją ;/ za tekst 5/5 bo nawet dobre chociaż większość słszałem

Avatar amka13

11 listopada 2009, 07:08

tak `serser` i tu się z Tobą zgodzę ;]

Avatar norek555

10 listopada 2009, 23:11

Tu się z wami zgadzam! Chrześcijaństwo kiedyś, za czasów Jezusa miało sens... Chociaż też nie, bo zebrał wokół siebie wyznawców i w celach leczniczych podawał im marihuanę... Później przeszło to w instytucje czysto zarobkową i tak zostało, tyle, że księża stali się dużo bardziej beszczelni! Mimo teoretycznego rozdziału kościoła od polityki pchają się wszędzie siejąc zamęt wszędzie tam gdzie się pojawią...
A co do przytaczanej tu bibli, to powiem wam, że gdyby ona była napisana w dziejszych czasach autor zbił by kupe kasy na ekranizacji dzieła SF...

Avatar serser

10 listopada 2009, 21:36

Proszę was... Religia to raczej osobista sprawa każdego człowieka i lepiej się nie wypowiadać, a jeśi już, to delikatnie... Chrześcijanie będą mówić, że ich religia jest tą prawdziwą, tak samo Muzułmanie, Buddyści i przedstawiciele każdej innej religii świata. Każda wiara jest po prostu inna i ma swoich wyznawców. Są też ateiści, którzy w ogóle nie wierzą w żadnego Boga. Nie warto się kłócić, bo zdania są bardzo podzielone. Każdy może wierzyć ub nie wierzyć w co chce i jest to legalne, więc pozostają kwestie moralne i religijne. Może po prostu odpuśćmy? Taki dzień bez kłótni :) ?

Avatar Aisha_13

10 listopada 2009, 21:11

Ostatnie i przedostatnie mnie rozwaliło 5/5 i do ulu.

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:56

hmm...ale teraz widzę,że ze 2-3 przykłady były w poprzednim...ale nie szkodzi.i tak niezłe :)

Avatar kici_miau96

10 listopada 2009, 20:51

taaa...radio prokatolickie.szkoda,że nie zrobią nam RM-effect,ani nic takiego,bo mógłby o nas Rydzyk pogadać na antenie ;) to dopiero by było...5/5

Avatar Samos

10 listopada 2009, 20:30

Jesteś pewien Misszow to wytłumacz mi dlaczego Pan Bóg dał, Pan Bóg zabrał. A "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera"(cytat z biblii) No i co? zatkało

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2009, 19:38

dobrze że w nic nie wierzę a RM to wielka kupa gówna PS:żartuję wieżę w boga ojca wszechmogącego... :-)

Avatar asiaX

10 listopada 2009, 18:49

DAVID nie wiesz- nie pisz. Radio Maryja prezentuje jakies wypaczenie chrześcijaństwa, nie wiem po co ono w ogóle jest... a mówiąc o "sekcie" miałeś pewnie na myśli te wszystkie MoherBerets, a chrześcijanie to nie tylko one :P

Avatar dolek_17

10 listopada 2009, 17:49

DAVID_PL
Radio Maryja nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Avatar Pottermanka

10 listopada 2009, 15:26

Głupie jakieś to dziecko czy co? 5/5

Możesz opublikować ten tekst na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: Radio Maryja II

Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Teksty":

Podgląd: Teksty

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Sortuj teksty

Kategorie

Polecane teksty

Wniosek bez odpowiednich załączników tj. wyciągu z konta bankowego rodziców, świadectw szkolnych oraz aktualnych badań lekarskich zostanie uznany za niekompletny!

Zobacz cały tekst

Na kanapus pospolitus- Typowy wieczorny dla wygonienia towarzystwa z pokoju podczas meczu.
Partyzant- Cichy, szybki dający o sobie znać po paru minutach.

Zobacz cały tekst

Rzucasz się na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów się wymyka! Doganiasz, zaciskasz palce na wyzywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz...

Zobacz cały tekst

+30°C
Polacy śpią bez żadnego nakrycia.
Amerykanie zakładają swetry.

+20°C
Grecy zakładają swetry (jeśli je tylko mogą znaleźć).

+15°C
Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).

Zobacz cały tekst

1. Co łączy Ładę i magiczną różdżkę?
Obie działają tylko w bajkach.

Zobacz cały tekst

Ta sama szkoła teraz i 50 lat temu. Na zewnątrz budynek jakby ten sam, ale...

Zobacz cały tekst

1. Bicie na chama:
- młotek: walnąć z całej siły między oczy lub w okolice oczu (uważać na palce)
- tasak: obciąć głowę (uważać na dłoń)

Zobacz cały tekst

Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka):
- mamaaaaaaa!
- maammmmmaa!
- coo?
- a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przy**bać??

Zobacz cały tekst

Amerykańska Administracja Federalna ds. Aeronautyki (FAA) opracowała unikalny sposób testowania odporności przednich szyb samolotowych.

Zobacz cały tekst

Byłem pewien, że ten stary człowiek nie dotrze na drugą stronę ulicy kiedy go stuknąłem.
Przechodzień nie miał żadnego pomysłu którędy uciekać, więc go przejechałem.
Mój samochód był prawidłowo zaparkowany w tyle innego samochodu.

Zobacz cały tekst

Popularne teksty z nowych

Niedawno przyszedł do naszej apteki taki fajny chłopak, z 16 czy 17 lat miał. Zanim się odezwał, już wiedziałem po do przyszedł. Nachylił się do mnie, prawie przytulił się do szybki, położył na blacie pięć dyszek i szepce:
- P...poproszę paczkę p...p...rezerwatywy

Zobacz cały tekst

> Bądź mną
> Masz 80 tysięcy długu
> Mieszkaj w mieszkaniu
> Pal trawkę, ale krótko, bo nie stać Cię na więcej
> Przychodzi koleżka z podstawówki
> Dobry qmpel, mądra głowa

Zobacz cały tekst

Moja matka to fanatyczka pelargonii. Tak, dobrze usłyszeliście. Nie interesuje się jak inne matki, kotami, serialami, czy memami z minionkami. Na początku wszystko zaczęło się niepozornie. Coś tam od czasu do czasu gadała, że sąsiedzi mają kwiatki, a ona nie, ale wtedy nie spodziewałem się tego wszystkiego co stało się później...

Zobacz cały tekst

Czasami siedząc przed komputerem nie mamy czasu na granie w duże produkcje, ale możemy odpalić jakąś małą szybką gierkę. Z pomocą przychodzą nam tytuły przeglądarkowe. Myli się jednak ten, kto myśli że taka gra nie potrafi wciągnąć na długie godziny.

Gry przeglądarkowe są tak zaprojektowane aby dać nam dynamiczną rozrywkę, której nie chcemy przerywać. Oto nasza dziesiątka najbardziej uzależniających gier dostępnych z poziomu przeglądarki.

Zobacz cały tekst

Podobno na łożu śmierci ludzie najczęściej żałują, że w życiu brakowało im odwagi, by żyć dla siebie, a nie w taki sposób, jak oczekują tego od nich inni. Mądre słowa, jak będę umierał, też tak powiem. Kojarzycie tę klasyczną scenkę? Przychodzi do ciebie sąsiad, ciocia, znajomy ojca albo to ty idziesz do kogoś w gości i słyszysz niewinną prośbę:
– Komputer mi nie działa. Ty się znasz na informatyce, możesz rzucić okiem?

Zobacz cały tekst

Mój ziomek to fanatyk informatyki. Pół mieszkania zajebane jakimiś komputerami i częściami do nich. To, że jebany nie podepcze tego wszystkiego to jebany cud. Druga połowa mieszkania zajebana Komputer Światem, CD-Action, Chipem itp. Co tydzień robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie informatyczne tygodniki. Do tego nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla informatyków i kręci gównoburze z innymi programistami o najlepsze kompilatory itp.

Zobacz cały tekst

Dzisiaj gry są tak tworzone, aby sprostać oczekiwaniom jak największej liczby graczy. Oznacza to między innymi szereg ustawień poziomu trudności. Dawniej wirtualna rozrywka potrafiła przyprawić o głęboką nerwicę. Sposobem na zbyt wysoki poziom trudności stały się KODY! Słowa i ciągi liter wpisywane w grze, czy sekwencje wbijania klawiszy kontrolera. Nie ważne jaką miały formę, ważne że kody szybko stały się rozrywką samą w sobie.

Oto dziesięć najbardziej kultowych kodów z gier. Te sztuczki znali kiedyś wszyscy gracze.

Zobacz cały tekst

Choć wielu walczy z memami niczym z mityczną bestią, większość z nas wie, że bez tej formy ekspresji w internecie nigdy nie byłoby tak wesoło. W gigantycznym zbiorze wszystkich memów, jakie do tej pory zostały stworzone przez internautów, sporą przestrzeń zajmują te poświęcone grom komputerowym. Przygotowaliśmy skromny ranking pięciu gier, które stały się inspiracją dla twórców memów z całego świata na przestrzeni wielu lat.

Przedstawiamy najbardziej memiczne gry komputerowe w historii:

Zobacz cały tekst

Mówią, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W przypadku Minecrafta nieraz jest wręcz odwrotnie. Są sytuacje, które doprowadzają nawet najspokojniejszych graczy do wrzenia. Nic dziwnego, bo ta gra, choć na pozór prosta, w rzeczywistości jest rozbudowaną piaskownicą oferującą mnóstwo możliwości w każdym aspekcie rozgrywki. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi nieco bliżej.
Przedstawiamy ranking dziesięciu rzeczy w Minecrafcie, które uznaliśmy za najbardziej irytujące!

Zobacz cały tekst

W grach komputerowych najczęściej prowadzimy bohaterów ratujących świat. Praktycznie zawsze jesteśmy tymi dobrymi, ludźmi bez skazy, żołnierzami dobrej sprawy. Twórcy czasami starają się przełamać schemat bądź dać nam narzędzia do zrobienia czegoś naprawdę podłego. Czasami zmusza nas do tego scenariusz, a innym razem po prostu dostajemy możliwość wyboru.
Oto nasza propozycja dziesięciu najgorszych uczynków z gier komputerowych.

Zobacz cały tekst

Kolejne odsłony serii Grand Theft Auto opowiadały nam pasjonujące historie gangsterskie. Poznawaliśmy losy bohaterów, pięliśmy się na drabince przestępczej kariery oraz sprawdzaliśmy czy da się zatrzymać pociągi. Kto w GTA V nie ustawiał na torach samochodów żeby sprawdzić czy pędzący pociąg się zatrzyma?

GTA od trzeciej odsłony dawał graczom piaskownice wielkich możliwości. Często mogliśmy robić tak szalone rzeczy, że zabawy wypierały podążanie ścieżką fabularną. Przyjrzyjmy się kilku pomysłom na szalone spędzanie czasu z GTA.

Zobacz cały tekst

My, urodzeni w przeszłości, z nostalgią wspominamy tamten czas. Nikt nie narzekał.

Było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... na śniadanie matka kroiła wiatr, ojca nie znałem, bo umarł na raka wątroby, kiedy zginął w tragicznym wypadku samochodowym, po samospaleniu się na imieninach u wujka Eugeniusza. Wujka Eugeniusza zabrało NKWD w 59. Nikt nie narzekał.

Zobacz cały tekst

Jak ja nienawidzę kur. Gdyby nie to, że są nawet smaczne i produkują tymi swoimi opierzonymi dupami jajka, to przysięgam, że zażądałbym zdelegalizowania ich w Polsce. Jak bardzo takie Dinozarły musiały się stoczyć, żeby tak skończyć. Tchórzliwe małe ku*wy, drą ryje od rana, łażą gdzie im się podoba.

Zobacz cały tekst

Symulatory jeszcze niedawno kojarzyły się z grami symulującymi prawdziwe pojazdy bądź zawody. Od pewnego czasu popularność zyskują symulatory pozwalające nam wykonywać dość osobliwe czynności nie wspominając już o wcielaniu się w intrygujące przedmioty czy zwierzęta. Bo czy marzyliście kiedyś aby zostać kromką chleba bądź kamieniem?

Oto dziesiątka najbardziej absurdalnych symulatorów. W wirtualnym świecie możesz zostać czym tylko chcesz!

Zobacz cały tekst

Żyjemy w trudnych czasach. Dziś niektórzy wydawcy potrafią nazwać garstkę skórek lub pojedynczą mapę pełnoprawnym rozszerzeniem do gry. Cóż, nie wszyscy gracze to akceptują. Zwłaszcza ci starsi, którzy pamiętają czasy sprzed ery F2P, loot boksów i item shopów.

Przygotowaliśmy dla was ranking dziesięciu najlepszych dodatków, które zapisały się w historii gier komputerów.

Zobacz cały tekst